Düşüncelerimi alsan bi manyak olurdu...

ukalayazar

Yeni Üye
Üye
Düşüncelerimi alsan bi manyak olurdu...
Slm günlük ... diye başlayıp yaşıtlarımın yaşadıkları kadar basit şeyler yazmak isterdim...

Yazamaz mıyım , hayır yazamam.Ne yazık ki hayatımın arka fonu duygusal , ne ben ritme uyabiliyorum ne ritim bana.Kafam dopdolu , duygular canıma okuyo.Sarhoş olmak istiyorum yada basit bir ayyaş olmak istiyorum...Sen yok , o yok , bu yok , şu yok , hayatımda istediğim biri yok kısacası yokları farkedecek bir aklım yok...

Hayatıma girene UZAKLAŞŞŞ ... diyorum.Sevebilirdim elbet, boşaltabilseydim aklımı.Karşılıklı susmak yerine sövebilseydik özgürce birbirimize...Var ya diyorum bazen , var yaaaa...Düşüncelerimi alsan bi manyak olurdu...Karşında küçük bir kız, gel oynayalım deseydik birbirimize ; boşgeççç hayal iştee...

Bilmiyo muyum ben ; düşsem , yenildiğime sevinen ilk sen olursun...
Hadi beni cesaretlendir...Güçlü kalkıp anlamlandır düşmeyi , düşlerim belki yeniden yere düşmeyi...
. . .

Senin sesini içimden çıkarıp kendi sesimi duymak hoş olurdu...Beni anlatan herkes boş konuştu... kalbimde fırtınalar var esintideyim...Boşverr sen hayatımda olma , hayallerimde kal...Zaten bilirim , ben seni severim sen ise bensizliği.

Yok yok şikayet etmiyorum.Herkes ayrı bir merakta düşüncelerimi...Ne anlatmam bekleniyor benden anlamıyorum.Deliriyorum galiba hadi bir yere bunu not et.Aleyhimde notlar alıp bunu bana kullanmayı severdin sen...Evet sen...

Seni anlatamıyorum , ne kendime ne de bir başkasına...Sözlerin bittiği yer kocaman bir sessizlik...Defoool diye haykırasım var sana.Bak sensiz de bir hayat kuruluyor hatta kurulmakla kalmıyor bir de yaşanıyor.Sen yoksun ya, gittin ya, hani ben dağıldım ya bak bak bak gene ayaktayım gene hayattayım.Hiç sevinmeyeceksin bu duruma biliyorum ama hayat bizsiz de devam eden bir olgu...

Yaşama diklenmiyorum artık.Uysallaştım...Kim bilir bakarsın sevgili günlük diye başlarım birgün hayatımın sayfalarına...

UKALAYAZAR...

okudugum ne güzel iiçten gelen bir yazı olmuş duygularını bütün içtenligiyle yazmışın tatlımm emegine yüregine saglık:melek:

Geri