Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Duvak modelleri en güzel

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Duvak modelleri
    miss defne duvak modelleri

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Duvak modelleri
    Emeğinize sağlık adminim.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
  4. ebosum

ebosum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

Duvak modelleri en güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duvak.....

duvak.....

çocukken tül perdeye sırtımı döner perdenin altını kafama geçirmek suretiyle hayali duvak yapardım kendime.. öyle fotoyu görünce aklıma geldi birden. zaman ne çabuk geçiyor yahu. PS: battaniyelerden yaptığım pelerinleri ve balo kıyafetlerini, evdeki misafir terliklerinden yaptığım hayali topuklu ayakkabıları da sevgiyle anarım alıntı...
  2. Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

gelin duvağı modelleri gelin duvakları gelin duvak ve saç modelleri Gelinliğe yakışan uzun duvaktır diyenler de var , kısa duvak daha hoş duruyor diyenler demelekler. Elbette ki zevkler tartışılmaz ama bence de duvak gelinliğin vazgeçilmez bir unsuru :) Tabi işi abartıp Lady Di'nin duvağı gibi metrelerce bir duvaktan bahsetmiyorum :D:D Ama şöyle hafiften yerde sürünen gelin duvakları çok...
  3. 2012 Gelin Adayları İçin En Güzel Duvaklar Burada....

2012 Gelin Adayları İçin En Güzel Duvaklar Burada....

Duvak Modelleri Gelin Adaylarına Duvaklar Evlenecek gelin adaylarımız işte sizlere birbirinden şık hoş duvak modelleri sunuyorum....Bende tercihinizi yapamayacaksınız o kadar güzellerki ben bayıldım yani...Gelinliğinizle muhteşem uyum sağlayacak bu duvaklara göz atmadan geçmeyin...İşte bu duvaklara uyacak en güzel vakko gelinlik modelleri...
  4. Uzun Duvak Modelleri

Uzun Duvak Modelleri

duvak modelleri, gelin duvağı modelleri, kabarık uzun duvak modelleri, kabarık duvak tasarımları Gelinlik modelini tamamlayan önemli bir detay olan duvak modelleri, kısa ve uzun modelleri ile her sezon koleksiyonlar da yerini alarak farklı tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Duvak modelleri arasından sizlere bu yazımız da uzun duvak modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş