duvar deilde hoca boyandı :):)

kadersiz kader

Yeni Üye
Üye
duvar deilde hoca boyandı :):)
8.sınıfta yaramaz mı yaramaz bi kız olup cıkmıştım. 2. dönem bitmak üzereydi.derslerde booştu annemde baan evde iş yaptırmasın die okula gidiyorudm. zaten bziim sınıfın hepsi ailemisin cenesindne kurtulmak için geliyordu okula. yanılmıyorsam fen dersinde sohbet ediyorduk aklıma bi şeytanlık geldi ve hemmen kızlara anlattım.hocadan izin almak cok ama cok zor olsada dersten cıktık. yan sınıfta ramazan hoca die biir vardı onu sinir etmeyi acayip seviyoduk.biz bunun kapısına vurp kactık oda tam kapının yanındaymış kapıyı actıgı gibi bizi kovalamay başladı merdivenleri 4 er atladıgımı hala unutamadım :):)). biz hala koşuyourz .bizim sınıftan birisi okula yazı yazmıştı orayı boyacılar boyuyordu ordan koşarken boyacılar gürültüye korktu bütün boya bziim ramazan hocnaın kafasına gecti. gülmekten yerlere yattık hoca cıldırdı. tbai kendimizi müdür karşısında bulduk bide azar işittik. hoca ne zman bizi göre elien sopa alıyo. hala unutamadım o günü arkdaşlarla bir araya gelince anlatıp anlatıp gülmekten yıkılıyoruz:):)

bu arada yanlış anlaşılam olmasın meleklerim siz şimdi dicekisnzi siz okula eglenceyemi giidyosunuz die ama ders oldugu zamanlar inek olup cıkıyorum sınıfın ineğiyiz yhani xD

Geri