Duvar dekorasyonlarında yeni tasarım saatlerden bir demet

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Duvar dekorasyonlarında yeni tasarım saatlerden bir demet
Evinizde saatiniz yoksa bambaşka bir hava yakalatacak mükemmel saat tasarımları ile karşınızdayım bayanlar. sizlerin beğeneceğiniz birbirinden şık ve görsel sunumlarını duvar dekor değişiminde de tercih edebileceğiniz model zenginlikleri ile karşınıza çıkarabilecek olan modelleri resim galerimde sunarken siz değerli bayanların ev dekorasyonlarını en kaliteli şekilde gerçekleştirebilmelerine yardımcı olmak birincil amacım. Duvar dekorasyon değişiminde tercihiniz olabilecek zenginlikler arasında yer alan altta oluşturduğum resim galeri fikirlerine göz atma tercihinde bulunarak harika bir değişime yelken açmaya ne dersiniz?

DKM3203T7_1.jpg


Üst resimde karşınıza çıkan duvar saati tasarımında gördüğünüz üzere tablolu duvar saati uygulaması ile duvar dekoru tam manası ile ihtiyaca cevap vermiş. Odada bulunan renkler ve farklı unsurlar ile bütünleştirilmiş olan bu duvar saati son derece işlevsel olup siz değerli kullanıcılar için harika bir seçenek olabilecektir.

DKM3203T8_1.jpg


Manzara resmi sevenler için seçtiğim üstteki modelde bayılabileceğiniz bir tasarım. Deniz temaları ile karşınıza çıkan bu tablolu örneği de yazlık eviniz, huzur bulacağınız kendiniz için dekore ettiğiniz bir odanız ya da sade dekor anlayışının hakim olduğu herhangi bir oda dekorasyonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manzaralı kanvas tablo modellerine harika bir dokunuş yapılmış ve bir de saat eklemesi yapılarak tam bir kombini oluşturulmuş. Biz dekor değişimi gerçekleştirmek için deli olan bayanlar için özel bir seçim olmuş bu modelelr. siz de bu tarz seçenekleri Koçtaş ve İkea da kolaylıkla bulurken daha özel görünümlerini farklı mağazalarda bulabilme imkanı yakalayabilirsiniz. Bazı adı duyulan kaliteli markalarda artık bu tarz dekor tamamlayıcıları ürünlerinin yanında tercihen alım şansı vererek kombini yapmayı adeta hastalık haline getirmiş durumda:D

duvar-sticker-ayna6.jpg


Aynalı saat modelleri de şık ve ferah sunumları ile daha klasik ve modern tarzın temsilcileri gibi duvarlarınızda yer almayı bekliyor. Üst resimde gördüğünüz şıklık için hayır diyemezsiniz sanırım. Tabii tarz meselesi demeden geçemeyeceğim; çünkü kimine göre simetrik bir dekor önemlidir. Hal böyle olunca rakamların boyutlarından pek hoşlanmayanlar da olabilir diye düşünüyorum. Yine de tercihi size bırakıyorum.

kanvas-tablo-saat-avuc-ici-1024x768.jpg


Nostaljik takılanlar için tercih edilebilecek bir seçim olan alt ve üst resimdeki modellere de bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim. En güzel görünümler ve beğenilen manzara figürleri ile sizlere bırakılan duvar dekorunda hem saat hem de görünüm değişimi sunduğum örneklere benzer seçimlerle tamamlama şansını yakalayabilirsiniz.

Saat_9978514.jpg
sol-isareti-ahsap-duvar-saati.jpg
 
Üst