Duvar kağıdı üzerine boya yapabilir miyim?

Y

Yelizturkmenli

Forum Okuru
Duvar kağıdı üzerine boya yapabilir miyim?

Duvar kağıdı üzerine boya yapılır mı melek kadınlar kulübü duvar kağıdı üzerine boya nasıl yapılır forumda.​

Merhabalar benim evimin duvarları duvar kağıtları ile dolu ama ben duvar boyası ile boyamak istiyorum. Sizce duvar kağıdı üzerine boya yapılır mı ya da yaparsam nasıl durur? Duvar kagitlarim desenli acaba boya kapatır mi? Yoksa duvar kağıtlarını çıkarmak mi gerekir hangisi mantıklı arkadaşlar?

Merhabalar
Duvar kağıdı üzerine boya yapılabilir mi evet yapılabilir? Bazı cins duvar kağıtları üzerine boya yapılabilir. Bu duvar kağıdının cinsine ve kalitesine göre değişir. Eğer duvar kağıtlarının eski değilse üzerine boya isterseniz yapılabilir. Ama eski ise mutlaka duvar kağıdını kaldırmanız gerekir daha verimli bir duvar boyası için düzgün bir zemin gereklidir. Eğer duvar kağıdınız yeni ise yeni yapmışsanız su bazlı silikon boyalarla duvarlarınızı boyayabilirsiniz. Dediğim gibi eğer duvar kağıdınız kaliteli ve yeni ise boyalı işlevini şu şekilde yapabilirsiniz ilk kat boyama işlemini yaptıktan sonra bunun kurumasını bekleyerek ikinci katı ilk kat kuruması bittikten sonra uygulamalısınız. Duvar kağıdı uygulamalarini beğeniyorsanız mutlaka aşağıdaki yazımızı inceleyin. "2020 duvar kağıdı modelleri"

Geri