Duvar kağıtları ile odalara gelen estetik dokunuşlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Duvar kağıtları ile odalara gelen estetik dokunuşlar
Duvar dekorasyonlarınızda renk değişimi gerçekleştirmek klişe olmaya başladığından beri duvar dekorasyonlarında duvar kağıtları seçeneğinden faydalanma tercihinde bulunmak daha tercih edilir hale gelmiştir. Her sezon değişen dekor anlayışına paralel olarak gerçekleştirilen duvar kağıdı tasarımlarındaki farklılık 2016 sezonunda da kendini göstermiştir. Sizler için bir araya getirdiğim duvar kağıdı modelleri arasında kendini gösteren birkaç örneği aşağıya zevk alarak ekledim.

3d_duvar_kağıdı_3.jpg

Manzaralı duvar kağıdı modellerine bayılanlar için harika bir seçenek olabilecek tasarımdaki üst model kış mevsimini anımsattığı beyaz renk ile mavinin buluşmasını tamamlayarak odanızda huzura da davetiye çıkarıcı pozisyonda karşımıza çıkabilmektedir.


dekoratif-desenli-duvar-kagitlari.jpg


Yatak odası dekorasyonlarında seçilebilecek örnek olan üst modelde duvar kağıdının koyu tonlarındaki boğuculuğu aynanın sunduğu ferahlık ile yok edebilmektedir.

duvar_kagidi_modelleri_2016-13.jpg


Çiçekli duvar kağıdı önerileri arasındaki modellerde tutulan modeller arasında yer almaktadır. Bahar havası bu tarz bir seçim ile her daim odalarda hissettirilebilecektir.

kids-club-duvar-kagidi1.jpg
şık-duvar-kağıdı-modelleri.jpg
 
Geri
Üst