Duvar nasıl silinir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Duvar nasıl silinir?
duvar nasıl silinir duvar neyle silinir silmenin kolay yolu duvarları nasıl silmeli silmenin püf noktaları
Bayram temizliğine şurda az bir zamanımız kaldı hatta benim çevremden bayram temizliğine başlayanlar bile var.Biz bayanlar bu gibi özel temizlik zamanlarımızda dip köşe bucak heryeri temizlemeye özen gösteririz buna duvarlarda dahil..
Sizlere duvar temizliği hakkında bazı püf noktalarını sunuyorum.
Odanın ortasına kaynar su dolu kabı koyup camı kapıyı kapatıp odanın buharlaşmasını sağlamanız gerek. Bu sayede duvardaki kirler yumuşamış olur. Temizliğin daha kolay hale gelmesini sağlarsınız. Boyalı duvarları silip kuruladıktan sonra nişastalı su ve sünger yardımıyla duvarları tekrar silin. Bu işlem bir sonraki temizliğin kolaylaşmasını sağlamaktadır.

temizlik_1_-8216.jpg

Mutfak duvarlarının temizliğinde kullanacağınız suya sabunla beraber 1 kaşık dolusu tuz ilave edin. Bu sayede duvardaki yağ ve is lekesini çıkartmak daha kolay olacaktır.

Duvar kağıtlarının temizliğinde yulaf ununa batırılmış bir penye bezle silmek yeterli olacaktır. Bu şekilde yapılan silme işlemi sayesinde duvarlarınız ayrıca leke tutmayacaktır.

Geri