1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Duvarın arkasını gösteren telefon geliyor

  Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Japonlarcep telefonu anlayışını değiştiriyor. Artık cebinizle duvarların ardını bile göreceksiniz.

  Günümüzde kullanılan cep telefonları, artık sadece bir cep telefonu olmaktan öte, kullanıcıların birçok ihtiyacına cevap veren küçük yardımcıları oluverdiler.
  Dahili kamerasıyla resim ve video çekebilmesinden, müzik dinlenebilmesine, radyodan navigasyona kadar birçok fonksiyonu bir araya getirebilen yeni nesil cep telefonları, yakın gelecekte çok daha farklı çözümlerle karşımıza gelecek gibi görünüyor.
  Haberimize konu olan da yine farklı bir cep telefonu. Bizarre isimli bu telefon, R&D laboratuvarı ve Tokyo Üniversitesi'ndeki yazılım uzmanlarının geliştirdiği Real Space See-through Mobile yazılımı aracılığıyla kullanıcıların duvarların arkasını görebilmesine olanak veriyor.
  İçerisinde 6 farklı sensöre ev sahipliği yapan Bizarre'de bulunan üç hızlandırma sensörü, aynı sayıda jeomanyetik sensörü ve bir GPS yongasını birleştirerek telefonun o an nerede olduğunu ve hangi açıyı gösterdiğini anlayabiliyor.
  Ekranda oluşan çizimleri OpenGL aracılığıyla oluşturan söz konusu yazılım, bunun yanında kullanıcıların telefonla yürüyüş yaparken ya da koşarken harcadığı kalori miktarını da gösterebiliyor. Bizarre'nin ne zaman hazır olacağı ya da piyasaya sürüleceği şimdilik belli değil.   
Duvarın arkasını gösteren telefon geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yerli cep telefonu geliyor

  Yerli cep telefonu geliyor

  netaş cep telefonu aselsan cep telefonu samsung wifi yerli markaları Önde gelen sanayi ve elektronik devleri iki aydır bir araya gelerek, “Türkiye cep telefonu üretebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor. Elektronik pazarında Türkiye’nin marka sahibi olabileceğinden hareket eden Koç Holding, Beko ve Arçelik marka cep telefonlarını çoktan üretti bile. Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Aselsan,...
 2. Rüyada Duvarlar veya duvar görmek ne anlama geliyor ?

  Rüyada Duvarlar veya duvar görmek ne anlama geliyor ?

  Rüyada duvarlar görmek ailenizden birinin uzun ve ciddi bir hastalık dönemine gireceğini söyler.
 3. SaGoPa KaJMeR - DUVAR KAĞITLARI WALPAPERLERİ ARKA PLAN RESİMLERİ BURDA

  SaGoPa KaJMeR - DUVAR KAĞITLARI WALPAPERLERİ ARKA PLAN RESİMLERİ BURDA

  sagopa kajmer duvar kağıtları arka plan duvar kağıtları sagopa kajmer arka plan arkaplan Sagopa Kajmer hayranları için kendisinin resimlerini ve duvar kağıdı resimlerini paylaşıyoruz.
 4. rahim duvarının arkasında toplanan sıvının zararı nelerdir

  rahim duvarının arkasında toplanan sıvının zararı nelerdir

  rahim arkasında sıvı rahim arkası sıvı birikimi rahim duvarının arkasında toplanan sıvının zararı nelerdir?tedavisi var mıdır?tşk ederim.
 5. Dolaplarınız dar geliyorsa duvarları kullanın

  Dolaplarınız dar geliyorsa duvarları kullanın

  Duvar askı dekorasyonu küçük oda çözümleri Eşyanız çokta gardroplara sığmıyorsa ya da odanız dar da gardrobunuz küçükse sizde fazla eşyaalrınızı duvar askı dekorasyonunu uygulayarak yer bulabilirsiniz. Duvar dekorasyonu içinde iyi bir fikir olacaktır.

Sayfayı Paylaş