1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Duvarınız saatsiz kalmasın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
  3. rapunnzel

rapunnzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    farklı gerçekten,teşekkürler..

Duvarınız saatsiz kalmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar

Duvar

Sağlam duvar kişinin din ve dünya güzelliğine, Duvarın üzerine oturmak, kendi konumunu iyi değerlendirmeye, Hantal duvar kaba bir kimseye, çok ince duvar amel noksanlığına, Bir duvara yaslanmak, kadri yüce birinden destek görmeye, Duvarın çevreye zarar vvermeden düştüğünü görmek, oradan hasıl olacak dünyalığa, Duvarın yarılması bir tehlikeden dolayı uyarılmaya, Duvarın harap olması eş ve...
  2. "Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz.."kalacaksı n..

"Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz.."kalacaksı n..

Sus pus olmuş akşamlar! İçimde ölen biri var! Tüm hayallerimi ıskaladım.. Gizlemeye çalıştığım duygular ap açık ortada. Adın bulaştı gözlerime çıkaramadım! Bastırmıyor hiç bir şarkı sözü acılarımı. Tüm şiirler lal! Yoksun ya, yarım kaldım... Pusulası yok yaşadığım hayatın Yüzüme hasret çarptı ağladım! Ne olur gel... Çıkar düşlerimden intiharları! Kimsesizligimde boguluyorum......
  3. Genç Kalmanın Sırrı Nedir?

Genç Kalmanın Sırrı Nedir?

genç kalmak için, genç kalmanın sırrı, genç kalabilmek için Sevgili melekler, aslında düşünürsek insan doğduğu andan itibaren yaşlanmaya başlar. Tabiki bunun gözle görülür hale gelmesi yıllar içinde oluşur. Her insan farklı derecelerde ve şekillerde yıpranır, kimi sık hastalanmaya başlar, kiminin yüzü kırışıklıklarla dolar. Bunların oluşmasından kalıtımsal sebepler olduğu gibi çevresel...
  4. hamile kalmanıza yardim

hamile kalmanıza yardim

Mrbb hamile kalmak istyrsnz oncelikle tabiki bol dua edin snrasnda ilk once doktra gdp rutun kntrolunzu yaptrn eger saglkliysnz evde quick marknn yumurtlik testi gitti gidyorda cok ucuz ondan alin ve adet bitimnden 5 gun snra yapmaya baslayn testi bu arada iliskiyede baslayin hergun ve yumurtlk testinde 2 cizgiyi gordgnz an o gunde muhakak iliskiye girin cnku 42 saat snra yumurtnz catlick vee...
  5. Hangi günler hamile kalmam?

Hangi günler hamile kalmam?

Dogum kadın doktorların bazı açıklamalarına göre. korunmasız girilen ilişki ne zaman olursa olsun gebeliğe sebep olabilir. Fakat düzenli ve 28 günde bir adet gören bir kadında yumurtlamanın (ovulasyon) en sık 14. gün olduğunu düşünürsek adetinin 8. ve 18. günleri arası ilişki için en riskli idönemdir. Bu dönem dışındaki günler daha az risklidir. (Çünkü yumurta hücresi 1 gün, sperim 3 gün...

Sayfayı Paylaş