Duyuru Yolu ile Söz Verme

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Duyuru Yolu ile Söz Verme
Duyuru Yolu ile Söz Verme: Her kim ilan yolu ile vaatte bulunmuşsa bu vaadi yerine getirmek zorundadır.
Duyuru Yolu İle Sözün Kuralları:

1. Toplumun tamamına ya da bir kesimine vaatte bulunulması gerekir. Aksi taktirde icap olur.
  2. Bu ilanda bir edim olmalıdır. Bir şey yapmalı ki vaadi olsun
  3. edimin maddi değerinin bulunması gerekmektedir. Manevi vaatler ilan değildir.
İlan yolu ile vaatte bulunanlar vaat ettiklerinden vazgeçebilirler. Edimi gerçekleştirmek için çaba gösterenlerin zararına karşılamalıdırlar. Eğer ilan yolu ile vaatte bulunan edimin gerçekleştiremeyeceğini kanıtlarsa zararı ödemek zorunda kalmaz.

Duyuru! İstanbul Anatomica Kulak Burun Boğaz Hastanesi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur
65273 Sevgili Melekler mekanı katılımcıları; 2007 den beri Melekler mekanı.com Ailesindenim.O zaman dan bu zamana yetkili kişi olarak görev yaptım.Ve bu görev dönemi...
Yönerge ve Kurallar 0
Nihat Doğan Büyük Gazze Yürüyüşüne katılacağını sosyal medyadan duyurdur. Nihat Doğan Büyük Gazze Yürüyüşüne katılacağını sosyal medyadan duyurdur.
Nihat doğan gazze yürüyüşünde, nihat doğandan gazzeye destek, nihat doğan ınstagramdan dua etti Nihat Doğan sosyal medya hesabından 17 temmuz saat 17:00 de yapılacak Büyük Gazze Yürüyüşü için ,Abdullah Dilipaktan da destek istedi...
Magazin 0
Ronaldo Sevgilisi ırina shayk ile ege tatilini sosyal medyadan  duyurdu! Ronaldo Sevgilisi ırina shayk ile ege tatilini sosyal medyadan duyurdu!
Ronaldo sevgilisi ırina shayk ile yaptığı ege tatilini sosyal medya hesabından duyurdu! Ünlü futbolcu Ronaldo, Dünya kupasın da giydiği portekiz milli takım formasıyla yaşadığı hayal kırıklığını, ünlü sevgilisi ırina shayk ile ege de yaptığı...
Magazin 0
Acun Resmen Duyurdu:"Tv8'i Satın Aldım!" Acun Resmen Duyurdu:"Tv8'i Satın Aldım!"
acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı tv8 Sevgili melekler, günlerdir magazin basınında konu olan Acun Ilıcalı'nın bişr tv satın alıp almadığı haberleri birinci elden doğrulandı. Ünlü yapımcı TV8 kanalını satın aldığını...
Magazin 0
Duyuru! İstanbul Anatomica Kulak Burun Boğaz Hastanesi Duyuru! İstanbul Anatomica Kulak Burun Boğaz Hastanesi
İstanbul’da yaşayan ve maddi durumu yerinde olmayan 0-18 yaş arasındaki İŞİTME ENGELLİ çocuklar, herhangi bir belge göstermeden, Gayrettepe’de bu hafta açılan ANATOMICA KULAK BURUN BOĞAZ HASTANESİ'nde, muayenelerinden ameliyatlarına kadar her...
Soru-Cevap 0