Düz liseler için diploma puanı kaçtır?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Düz liseler için diploma puanı kaçtır?
düz liseler ve puanları düz lise diploma puanları liselerin diploma puansız liseler puansız 2011
Selam arkadaşlarım düz liseler için diploma puanı kaçtır acaba bilen var mı ?

Sayın misafirimiz,
Her okulun diploma notu sınırı değişiyor.Bu yüzden gitmek istediğiniz okuldan bilgi almanız gerekmektedir.
Başarılar dileriz...:)

Eryaman Lisesi

Ben Ankara/etimesgutdaki eryaman lisesine girmek istiyorum ancak okulun puanını bilmiyorum . Araştırdım ulaşamadım , yardımcı olursanız sevinirim .

Teşekkürler ;)

Ben Ankara/etimesgutdaki eryaman lisesine girmek istiyorum ancak okulun puanını bilmiyorum . Araştırdım ulaşamadım , yardımcı olursanız sevinirim .

Teşekkürler ;)

Sayın misafirimiz ,
En doğru bilgiyi ,bizzat ,ilgilendiğiniz okula giderek ilgililerden alabilirsiniz...

Başarılar dileriz...:)

Arkadaşlar ben küçükçekmece / halkalı da orhan cemal fersoy lisesine girmek istiyorum diploma notum 69.21 bu liseye girebiliyormuyum ?

ben kayserideki mustafa ereslsn lisesine gitmak istiyorum d,ploma puanım 66.79 lütfen yargımcı olun

ben kocaelinde oturuyorum SBS puanım çok düşük diplomayla girmek istiyorum diploma puanımda 63.51 bi liseye girebilirmiyim istediğim lisesinin puanı 315 ile 318 arasında beni alırlarmı lütfen cewap verin acil.:(

Benzer Diğer Konularımız !

Geri