Düzenli adet oldum test negatif çıktı hamilemiyim

gülşahmadan

Üye
Üye
Düzenli adet oldum test negatif çıktı hamilemiyim
Mrb ben duzenli adet oluyorum ustune gorme degil normal adet esimle geri cekilme yontemiyle korunuyoruz zevk suyunun hamile biraktigini ogrendim butun hamilelik belirtileri var hatta 3 aydir karnimda kilipirti var supheli iliskimin ustunden 6 ay gecti eczaneden alip 3 kere hamilelik testi yaptim hepsinde sonuc negatif internette normal adet oldugu halde hamile olanlar oldugunu ve 9 ay hamile oldugunu anlamayan bir kadinin hikayesini okudum korkuyorum acaba hamilemiyim?

Bunu öğrenmenin en kolay yolu yaptıracağınız kan testinden geçer. Evet dediğiniz gibi kadını hamile bırakmaya zevk suyuda yeterli olacaktır. Çünkü zevk suyunun da için de bir miktar sperm vardır. Bence bu kadar kuşkulu bir hayat yaşamak yerine dediğim gibi bir uzman hekime görünmenizde ve kan testi yaptırmanız da fayda olacaktır.

Bunu öğrenmenin en kolay yolu yaptıracağınız kan testinden geçer. Evet dediğiniz gibi kadını hamile bırakmaya zevk suyuda yeterli olacaktır. Çünkü zevk suyunun da için de bir miktar sperm vardır. Bence bu kadar kuşkulu bir hayat yaşamak yerine dediğim gibi bir uzman hekime görünmenizde ve kan testi yaptırmanız da fayda olacaktır.
Ama 3 kere idrar testi yaptim 3 üde yanlıs olabilirmi ayrıca 2 ay once yapmistim hamile olsam 4 aylik bebek idrar testinde cikmazmi?

Merhaba, düzenli adet gören bir kadın gebe olmaz çünkü gebelikte adet görülmez. Şimdi vereceğim yanıt genel anlamda bir yorumdur. Geri çekme yöntemi kişileri istenmeyen gebelikten korumaz. Zevk suyu nadirde olsa sperm içerebilir . Bu durum da gebeliğe neden olabilir. 9 ay boyunca gebe olduğundan habersiz olanlar çoğunlukta değil nadir bir durumdur. İnternette bilgi kirliliği ve abartı çok fazla her gördüğünüze itibar etmeyin. Siz düzenli olarak 6 ay boyunca adet olmuşsunuz. Ardından gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif. Tekrar gebe olmadığınızı belirtelim. Şüphenizi gidermek adına bir hekime görünebilirsiniz.

Merhaba, düzenli adet gören bir kadın gebe olmaz çünkü gebelikte adet görülmez. Şimdi vereceğim yanıt genel anlamda bir yorumdur. Geri çekme yöntemi kişileri istenmeyen gebelikten korumaz. Zevk suyu nadirde olsa sperm içerebilir . Bu durum da gebeliğe neden olabilir. 9 ay boyunca gebe olduğundan habersiz olanlar çoğunlukta değil nadir bir durumdur. İnternette bilgi kirliliği ve abartı çok fazla her gördüğünüze itibar etmeyin. Siz düzenli olarak 6 ay boyunca adet olmuşsunuz. Ardından gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif. Tekrar gebe olmadığınızı belirtelim. Şüphenizi gidermek adına bir hekime görünebilirsiniz.
Cooooook tesekkur ederim ben okadar sanssizim ki o yuzde bir ihtimal beni bulur korkum ondan

Rica ederim , korkunuzu gidermek adına mutlaka test yapın kafanızdan bu şüpheyi silin..Sağlıklı günler diliyorum.
Anlamadigim seyler var coook arastirdim yalanci gebelik diye bisey varmis cok hamile kalmak isteyenlerde ve hamile kalmaktan korkanlarda oluyormus ben korkuyorum cunku bir cocugum var 10 cocuga bedel 6 senedir maddi manevi bittim daha once adetimin 22 gun gectigi oluyordu bu kadar korkmamistim bu yalanci gebelikte ayni hamilelik belirtileri oluyormus daha once niye olmadi karnimdaki kipirdamalara bagirsak hareketleri diyorlar daha once niye hissetmiyordum bu bagirsak hareketlerini?

Bağırsak hareketlerinden kasıt gaz çıkarma ,gaz varmış hissi,tuvalet ihtiyacı hissi.. Mutlaka hissetmişsinizdir. Yalancı gebelik aşırı çocuk özlemi çekenlerde oluşan duygu durum halleri . Bununla ilgili detaylı bilgiler için linkimizi ziyaret edebilirsiniz..

Yalancı gebelik nedir belirtileri nelerdir ?
Baska sayfalarda yalanc gebelikte hamile kalma korkusuda yaziyor evet gazim var ama 25 senedir hic mi gaz cikarmadim o zaman niye hissetmedim bu bagirsak hareketlerini?

ya arkadaşım ne acayip sorular sen ömründe hiçmi osurmadın kadın senin osurp osrmadını nerden bilsin bu soruyu kendine sor bence beyza hnm allah sanada sabır versin

Geri