Dyson'dan yeni ürünler

M

Misafir

Forum Okuru
Dyson'dan yeni ürünler
dyson dc 29
Dyson'dan yeni ürünler
elekuc0288.jpg
İngiltere’nin elektrikli süpürge devi Dyson, insan sağlığına ve kullanım kolaylığına göre tasarlanan yeni ürünleri ile evlerinize yepyeni bir temizlik anlayışı getirirken aynı zamanda bayanların hayatını kolaylaştırıyor.

Az yeri olanlar için DC22 Dyson, küçük boyutlarıyla büyük işler başarıyor. DC 23 Silindir model serisi, Origin, Alerji ve Animal modelleriyle ihtiyacınıza en uygun kullanımı sağlıyor. Dyson gelişmiş teknolojisi ile sabit tekerlekleri yüzünden sadece düz yönde ilerleyebilen geleneksel elektrikli süpürgelerinin karşısında yeni bir çığır açıyor.

Mobilya ve engellerin etrafında kolay manevra yapabilmesi ve hareket edebilmesi için bir top üstüne yerleştirilen yeni Dyson DC 24 ve DC 25, bu özelliği ile daha hafif ve daha kolay idare edilebilen bir süpürge olarak ev temizliğinde bayanların en büyük yardımcısı oluyor.

Sigara dumanı kadar küçük partikülleri dahi içine hapseden Dyson elektrikli süpürgeleri, soluduğumuz havadan 150 kat daha fazla temiz havayı dışarıya veriyor. İngiliz Alerji Vakfı tarafından onaylı olan tüm Dyson modelleri; bakteri, virüs ve alerjiye neden olan parçacıkları HEPA filtreleri sayesinde yok ederken, evinizde size ve sevdiklerinize sağlıklı yaşam alanı sağlıyor.
Ayrıca bütün Dyson süpürgelerinin şeffaf haznesi, dolduğu zaman rahatlıkla tek bir tuşla tozla temas etmeden boşaltılabiliyor. Dyson patentli teknolojisi ile kullanıcılarına yüksek ve sabit emiş gücünü sağlıyor.
 
Geri
Üst