1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

E-devlet Giriş

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

e devlet giriş edevlet girişi edevlet giriş e-devlet, girişi, neresi, hangi link, nasıl kayıt olunur, hangi işlemler yapılır, ile ilgili bilgiler burada melekler

< Konu Resmi..>

Vatandaşlar için bir kolaylık olan e-devlet sitesi sayesinde artık her Türk vatandaşı bilgisayarının başından her türlü bürokratik işlemini yapabiliyor,pek çok hizmetten yararlanıyor.
    Bunun için yapmanız gereken şey çok basit melekler.Size en yakın bir postaneye kimliğinizle gidip 1 TL karşılığında e-devlet şifresi alıyorsunuz ve pc başına geçip www.turkiye.com.tr adresinde ki e-devlet giriş bölümünü tıklıyorsunuz ya da BURADAN
    e-devlet sitesine direk giriş yapıyorsunuz.

Bundan sonra zaten sayfa sizi yönlendiriyor.Güle güle kullanın melekler....

E-devlet Giriş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Girişler:

Girişler:

Girişler: Bütün girişler en az 80 cm. genişliğinde olmalıdır. Eğer iki tezgah girişte bir araya geliyorsa her iki tezgahın uçları arası mesafe en az 80 cm. olarak belirlenmelidir.
  2. E devlet şifremi unuttum kaybettim diyorsanız...

E devlet şifremi unuttum kaybettim diyorsanız...

e devlet şifremi unuttum e devlet şifresi unuttum edevlet şifremi şifresini ne yapabilirim Yeni uygulama ile e-devlet şifresi almak zorundayız arkadaşlarım. Bunu zaten biliyorsunuz değil mi ? Pekiii diyelim ki aldığınız e-devlet şifresini kullandınız ve 3 ay sonra kaybettiniz ne olacak biliyor musunuz ? 1 Tl ye postanelerden aldığınızın e-devlet şifrenizini kaybedecek olursanız. 10 tl...
  3. E-Devlet şifresi Nasıl Alınır?

E-Devlet şifresi Nasıl Alınır?

e devlet şifresi nasıl alınır e devlet şifresi nerden alınır e devlet şifresi hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Herkes de artık e-devlet şifresi olması gerekmektedir melekler. çünkü e devlet şifresi sayesinde Başbakana Hatta Cumhurbaşkanına kadar herkese mektup, şikayet, öneri vs. gönderebilir bir çok işinizi e devlet şifreniz sayesinde yapabilirsiniz. peki E-Devlet Şifresi Nasıl...
  4. E devlet boş plaka sorgulama

E devlet boş plaka sorgulama

Boş Plaka Sorgulama, Adana İstanbul Ankara İzmir Mersin Bursa Trabzon Diyarbakır Tüm şehirleri sorgulayabilirsiniz Bir aracın Plakasını Nasıl Sorgularım ? E devlet şifresine sahip iseniz sorgulamayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle yeni araba alacaklar yada ikinci el araba alacak kişiler kendilerine özel olarak plaka almak isteyebilirler. Yani sizler araba aldığınız zaman acaba şu plaka...
  5. Unutulan e- devlet şifresi nasıl geri alınır?

Unutulan e- devlet şifresi nasıl geri alınır?

e devlet şifremi unuttum nasıl geri alırım,e devlet şifresi ücretsiz nasıl geri alınır, e devlet şifresi para ödemeden geri alınabilirmi,e devlet şifresini unuttum cepten nasıl geri alırım E-devlet şifresiyle ilgili olarak konunun gelişme aşamaları şu şekilde. Öncelik devlet şifresi için PTT şubelerinden 1 TL karşılığında bu şifre kağıdımızı alıyorduk ve unuttuğumuz zamanda şifremizi...

Sayfayı Paylaş