E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım
E devlet şifresini değiltir değiştirme / E devlet şifresi nasıl değiştirilir değiştiriliyor ? E devlet şifre değiştirme nasıl olur ?

E devlet şifresi ile sisteme giriş yapmak için öncelikle BURADAKİ konumuzu incelemeniz gerekiyor. Şifre işlemi ile sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıda resimli olarak sizlere anlattığımız şekilde şifrelerinizi değiştirebilirsiniz. Güvenlik gereği her zaman şifre değişikliği sizin karşınıza çıkmıyor.

3 ayda bir şifre değişmesi ile ilgili sisteme giriş yapmış iseniz uyarı alırsınız ama bu şifreyi illa değiştirmek zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor. Yani sizler oluşturduğunuz bir şifreyi yıllarca kullanabilirsiniz. E ama bana sistem değiş diyor diyebilirsiniz. Bunun bir önemi yok. Şifrenizi değiştirmeden de kullanıma devam edebilirsiniz bilginiz olsun.

E devlet şifresini değiltir değiştirme resimli anlatım

Sisteme girdikten sonra Üstteki Benim Sayfam yazan yere tıklanır.

edevlet-sifre-degisimi-resimli.jpg
edevlet-resimli-sifre-degisimi1.jpg

Burayada tıkladıktan sonra aşağıdaki gördüğünüz ayarlarım ve şifre işlemlerin sekmesi gelir sizler buna tıklayacaksınız. ve yine açılan sekmede şifreyi değiştir linkine tıklayıp şifrenizide yazdıktan sonra kayıt edeceksiniz. Lütfen şifrelerinizi değiştirirken mutlak suretle bir yere not etin yada unutmayacağınız birşeyler yapın.

E DEVLET ŞİFRESİNİ UNUTTUM RESİMLİ ANLATIM BURADA

Son düzenleme:
Geri