1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

E Öğrenci Notları sorgulama nasıl oluyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

E Öğrenci Notları sorgulama nasıl oluyor ben notlarımı nasıl hesaplıyabilirim lütfen bilen varsa yardım etsin bana yaaa

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

E Öğrenci Notları sorgulama nasıl oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?

Hangi liseler diploma notuna göre öğrenci almaktadırlar?

diploma puanına göre alan liseler diploma puanıyla alan liseler puanı ile girilen puanıyla girilen 2011 kızımın sbs puanı197,783 ilk tercihte bir yer tutturamadık dibloma notu59,49 dibloma notuyla alan liseler varmış bu dibloma notuyla liseye ğirebilirmi okulumuzda rehberlik hocası yok ne yapacagımı bilmiyorum
  2. E Devlet Araç Plaka Sorgulama

E Devlet Araç Plaka Sorgulama

E Devlet Araç Plaka Sorgulama olayı varmış ya plakayı bi internet sitesinin adresinden sorgulayabiliyor muşuz nedir bu link ?=
  3. E-Öğrenci Notları Sorgulama Linki Burada Melekler !

E-Öğrenci Notları Sorgulama Linki Burada Melekler !

E Öğrenci Notları Öğren E Öğrenci Notları Sorgulama Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu Cuma günü yani 8 Haziran'da karneler dağıtılacak. :) Öğrencilerin notları da e-okul sistemi üzerinden paylaşılmaya başlandı. Sizler de çocuklarınızın notlarını karneden önce öğrenmek istiyorsanız bu sistem sayesinde netten giriş yapıp öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece BURAYA TIKLAMAK...
  4. 2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

e kayıt sorgulama 2012 çocuğum hangi okula kayıt oldu nasıl öğreneceğim Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı ile ilgili konularımıza bir yenisin daha ekliyor ve çocuğum hangi okul gidecek diyen anne ve babalar için, 2012 e kayıt sorgulama linki paylaşlıyoruz. Öğrenci sorgulama 2012 - 2013 linki için aşağıda ki bilgileri okuyup, verdiğimiz bağlantı linkine...
  5. Özel Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alan Üniversitelerde Sorular Nasıl Oluyor ?

Özel Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alan Üniversitelerde Sorular Nasıl Oluyor ?

Özel Yetenek Sınavı Soruları Özel Yetenek Sınavı Soruları Hakkında Bilgi Sevgili melekler bildiğiniz gibi üniversitelerin bazı bölümleri özel yetenek sınavı ile öğrenci alıyor. Biz de bu sayfamızda Özel Yetenek Sınavı Soruları nasıl oluyor diye merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize Özel Yetenek Sınavı Soruları Hakkında Bilgi vermek istiyoruz... Özel yetek sınavlarında tek...

Sayfayı Paylaş