Ebced hesabı ile Burcunuzu Bulun Yıldızname yorumu okuyun

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Ebced hesabı ile Burcunuzu Bulun Yıldızname yorumu okuyun
burcum akrep terazi çıktı neyim ben şimdi :)

son hesaplamda yanlışıl var sanırım benim anne adı kendi adımtoplamı 32 yapıyor 12 ye böldüğümde 2,666 küsür yapıyor yuvarlarsam 2 sayısı çıakr oda boğa burcuna denk gelyiro burcumda boğa zaten diğer türlü hesaplarsam 32-24 =8 çıkıor akrep burcuna denk geliyor ama ben akrep değilim boğa burcuyum :)

Ebced Hesabıyla Gerçek Burcunuzu Bulun hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İsminizin ebced değerleri ve okunacak esmalar İsminizin ebced değerleri ve okunacak esmalar
Esmaül Hüsna’dan her biri başka bir isme bakar.Dolayısıyla siz de kendisiminize bakan esmayı tesbit edip her gün çıkan miktarı okuyun.Bunu yaparken iki şık vardır. Birincisi;Direkt ve yalnız kendi isminiz ebcedi karşılığı olan esmadır.İsminizin...
Tüm İslami Bilgiler 0
ebced hesabı gercekten dogrumu? ebced hesabı gercekten dogrumu?
ben ne zaman dogdugumu bilmiyorum her kez başka başka aylar söylüyor. Ve bende ebced hesabına baktım sizce bu dogrumudur.?
Soru-Cevap 0
22 arcana kartla ebced hesabı ve gelecek yorumlanması 22 arcana kartla ebced hesabı ve gelecek yorumlanması
ebcet hesabı nasıl yapılır online ebced hesabı cifr nasıl yapılır ebced ile gelecek gelecek yorumlama ...
Tarot Cards 3
Ebced hesabı Ebced hesabı
ebcet hesabı yap ebcet falı ebced hesabı yap ebced yapma falı Ebced" kelimesi, Arap alfabesindeki harflerin kolay ezberlenebilmesi için, harflerin birleistirilmesiyle meydana gelen 8 anlamsiz kelimenin ilkidir. Ebced, ilk...
Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 1
Ebced Hesabıyla Gerçek Burcunuzu Bulun Ebced Hesabıyla Gerçek Burcunuzu Bulun
ebcet hesabına göre burçlar ebced hesabına göre burçlar ebced burç yorumları hesabı ile burç arapça rakamlar Ebced hesabı, Ebced rakamlarını kullanarak kelimelerin sayısal değerini bulmaya denir meleklerim...
Burçlar 17