Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ebeveyn kontrollü bisiklet tavsiyesi olan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, oğlum şu anda 22 aylık ve sitemizin kapalı spor sahası var. Orada ebeveyn kontrollü bisikletle gezdirmek istiyorum sizce henüz erken mi? Bir de kullanan ve memnun kalan varmı ?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili misafir; Çocuğunuzun bebek arabası dışında bağımsız bir birey olduğunu hissetmeye başlaması ile birlikte kendi başına davranma eğilimi de başlıyor. Yeğenim o kadar mutlu oluyorduki,o kadar kendine güveniyorduki :)Erik ağacından kopardığımız erikleri sepetine doldurup özgürce geziyordu..Çocuk gelişimi için çok faydalı diye düşünüyorum.Bisikletin markası smarttı ,tavsiye ederim..

ebeveyn kontrollü bisiklet tavsiyesi olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenme zorluğu olan çocukların ebeveynlerine öneriler

Öğrenme zorluğu olan çocukların ebeveynlerine öneriler

öğrenme zorluğu Çocuğunuzda öğrenme zorluğumu var? Eğer bu durum söz konusu ise sizlerle bazı önerileri paylaşmak istiyorum arkadaşlar.Bu konuyla ilgili bilgileri okurken eşimle beraber aa evet bu hatayı yapıyoruz dedik. Hepimiz çoğu zaman bu konuda çocuklarımıza yüklenerek hatalar yapabiliyoruz. Öğrenmede güçlük çeken çocuklarımıza karşı nasıl davranmalıyız ve nelere dikkat etmeliyiz.Biz...
  2. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...
  3. guatrı olan varmı

guatrı olan varmı

arkadaşlar boğazımda değişik bir şişlik var ve çevremdekiler benim guatrım olabileceğimi söylüyorlar tırsmaya başladım nedir bu guatr kötü bir hastalıkmı tedavisi varmıdır doktora gidecem yakında inş olmadığını söyler ama varsa beni neler bekliyor acaba
  4. Popo Estetiği Olan Varmı?

Popo Estetiği Olan Varmı?

popo estetiği nedir,kalça estetiği nedir,popo estetiği nasıl yapılır,popo estetiği yorumları,popo estetiği hakkında bilgiler Popo estetiği (Gluteal Lift-Popo Kaldırma Estetiği): Çoğu zaman poponun kaldırılması ve nadir olsa da poponun daha az belirgin hale gelmesi ve daha az dikkat çekmesi istenilir. Popo dikleştirme veya ‘gluteal lift’ konusundaki yaklaşım multidisipliner dir. Bel,...
  5. Nokta fıtığı olan varmı?

Nokta fıtığı olan varmı?

nokta fıtığı nedir,nokta fıtığı belirtileri,nokta fıtığı nedenleri,nokta fıtığı ameliyatı,nokta fıtığı hakkında bilgiler Fıtık oluşmaya yeni başladığında, yırtık veya açıklık küçük olabilir ve henüz barsaklar buradan dışarı çıkmamıştır. Bu şekilde başlangıç halindeki fıtıklara nokta fıtığı veya nokta fıtık denir. Kasık kanalının üst taraftaki iç halkasından geçen barsaklar kanaldan dışarı...

Sayfayı Paylaş