1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Akel Saç Modelleri isteyenler için burada!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ebru Akel Saçları

Ebru Akel Saç Modelleri

Dün sizlerle Ebru Akel'in düğünü hakkında haberler paylaşmıştık. Bu gün ise güzel sunucu ve oyuncu Ebru Akel saç modelleri paylaşmak istiyor ve her daim şıklığı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Akel saçları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    cooook begeniyorum ben Ebru Akel i .yüzü , fizigi cok hos.sevimli sempatik bi hatun...

Ebru Akel Saç Modelleri isteyenler için burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Akel Evleniyor mu ?

Ebru Akel Evleniyor mu ?

ebru akel gelinlik Ne düğünü, evlenmiyorum Ebru Akel, ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirdi. Günaydın gazetesi yazarı ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirmek amacıyla aradığı Ebru Akel'den bakın ne cevap almış.... Ebru evleniyor mu? Bakmayın siz kadınların, ne istediğini bilmiyormuş gibi...
  2. imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

saç imajı imaj değiştirme imajını değiştir imaj değiştirmek istiyorum imajımı değiştirmek istiyorum Evet Melekler, saçlarınızı değiştirmenin tam zamanı diye düşünüyor, fakat modele bir türlü karar verimiyorsanız; buyrun yerinize biz düşündük modelleri verdik size en iyi giden saç hangisi ise buradan model edinin :)
  3. Ebru Akel özen istiyormuş

Ebru Akel özen istiyormuş

SANDVİÇİMİN YANINA ÇİÇEK DE İSTERİM SUNUCU VE OYUNCU EBRU AKEL ÖZEL HAYATIYLA İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPTI. Ebru Akel, 'Ben özen isteyen biriyim. Çünkü özen gösteririm. Bütün bunların karşılıklı özenle olduğuna inanıyorum. Özensiz hiçbir şey ortaya çıkmıyor. Onun için de özen gösterilen her şey daha güzel oluyor. Tek zorluğum bu! Bana bir sandviç getiriyorsa, yanına bir de ufak çiçek...
  4. Yaz İçin Uygun Saç Modelleri Burada....

Yaz İçin Uygun Saç Modelleri Burada....

Yaz İçin Uygun Saç Modelleri Yaza Uygun Saç Şekilleri Yazın saçlarınıza çekil vermekte zorlananlar....Yazın sıcağından bunalan meleklerimize hem şık hemde ensenizi yakmayacak açık ferah saç modelleri paylaşmak istedim..Benim gibi uzun saçlıysanız işte bu modeller tam size göre....Sıcaklarda uzun saç sevmeyenlere işte bob saç modelleri..
  5. Ebru Akel Kimdir, Resimleri ve bilgileri burada melekler

Ebru Akel Kimdir, Resimleri ve bilgileri burada melekler

Ebru Akel Hayatı, Fotoğrafları Ebru Akel Hakkında Bilgi ve Resimleri Zerafeti ve her daim şıklığıyla göz dolduran, güzel sunucu Ebru Akel'i tv de evlilik programlarından tanırız bir çoğumuz. Lakin güzel ünlü sunuculupğun yanı sıra oyunculuğuyla da göz dolduruyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Ebru Akel kimdir diyen tüm arkadaşlarımız için, Ebru Akel biyografisi bilgilerini sunuyor ve...

Sayfayı Paylaş