1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Aşkı Kim Kaybetmiş Ki

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

aşka layık olmadın ki yar sen kıymet bilmedin ki ben hep sevdim saklamadim
    sen hiç cesur olmadın ki
    bundan fazla aşk ararsan
    git bul bulmak istiyorsan
    benden artık aşka paydos!

git..git...

aşkı kim kaybetmiş ki ben onu bulacağım
    dünyada kim mutlu olmuş ki ben mutlu olacağım...!

Ebru Destan - Aşkı Kim Kaybetmiş Ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin İşine geldiği gibi davranıp durdun Acemi yarim denizde değil karada boğuldun İşine geldiği gibi davranıp durdun Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun [Nakarat] x 2 Senin için her gece eridim ama Ben seni sevdim seninim demedim Kötü günlerin henüz gelmedi daha Söz verip senin gibi sözümü yemedim
  2. Ebru Destan - Çok Fena

Ebru Destan - Çok Fena

Bir bakışın yetti o an bittim ben Galiba aşk şarabından içtim ben Kendimden geçtim İyiki seni seçtim Kaşına, gözüne, lafına, sözüne hayran oldum ben Boyuna, posuna, huyuna, suyuna kurban oldum ben Aradığım herşey onda Tattım aşkı ben onunla Yaşıyorum doya doya çok fena ah çok fena Huzur buldum kollarında Canım feda yollarına Yaşıyoruz doya doya çok fena ah fena
  3. Ebru Destan - Boşver

Ebru Destan - Boşver

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin Bana sen bu sözleri Ne değişti ne sanki Bugün farklı birisin Şaka gibi geldin sen Boşver gidebilirsin Göreceksin gidişinle Seni unutacağım Karar aldım kalbimde Terkeden ben olacağım Bu kalbe artık söz geçmez Boşu boşuna harcadın zamanı Olmasan da olur farketmez Al ve git artık yalanlarını(2)
  4. Ebru Destan'ın Survivor'da ki Favorisi Kim?

Ebru Destan'ın Survivor'da ki Favorisi Kim?

ebru destan, survivor, 2011, favorisi, kim kazanacak, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor'dan elendikten sonra tanıtımdan tanıtıma koşan Ebru Destan Survivor'da ki favorisini açıkladı. Ayağının tozuyla Ice-Watch'ın 8 Haziran'daİstanbul'un sıra dışı dijital Oyun ve eğlence merkezi THE GAME'de düzenlediği lansmana katılan Ebru Destan, hem koleksiyonları tanıttı...
  5. Ebru Destan Mete Oktay

Ebru Destan Mete Oktay

ebru destan mete oktay, evliliği, evlendi, düğünü, inan inşaat, oktay ailesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Survivor'dan hemen sonra sürpriz bir şekilde evlenen Ebru Destan ve Mete Oktay'ı zor günler bekliyor Melek'lerim. Mete Oktay, Ebru Destan ile evlendiği için, ailesi tarafından evlatlıktan ret ediliyor. Birçok önemli projeye imza atan İnanlar İnşaat'ın sahibi İnan Ailesi,...

Sayfayı Paylaş