Ebru Destan biyografi

M

Misafir

Forum Okuru
Ebru Destan biyografi
ebru destan biyografi ebru destan nereli doğum tarihi dogum tarihi doğum günü
ebru destan biygorafi, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda...
Survivor - Ünlüler Gönüller yarışmasında, Ünlüler Takımın da yer alan Ebru Destan hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler!


Mankenliği bıraktıktan sonra şarkıcılığa başladı. İlk albümü Sözümü Yemedim'i 2005 yılında Seyhan Müzik etiketiyle çıkardı. Albümün adı, yıllar önce albüm çıkaracağını söyledikten sonra bir türlü albümün çıkmamasına bir göndermedir. Albümün çıkış parçası "Tokat" ile müzik listelerinde başarı sağlamıştır. İki yıl aradan sonra ikinci albümü Ayrılık Soğuk İklim yayınlandı. Albümden yayınlanan "Boyfriend" şarkısı büyük başarı sağladı. 2008 yılında Ayrılık Soğuk İklim albümünü "Bu Konu Kapandı" şarkısıyla beraber "3 Vakte Kadar" adıyla tekrar piyasaya sürdü.

Zaman zaman medyada skandallarıyla da gündeme geldi. 2005 yılında katıldığı Işın Show programında, sunucu Işın Karaca'nın canlı şarkı söylemesi teklifini orkestrası olmadığı için reddetti. Programın diğer konukları Sefarad'ın orkestra olmayı önermesine yine olumsuz cevap verip playback yapmak istedi. Playback teklifine de sunucu Karaca'nın izin vermemesi üzerine stüdyoyu terketti. 2008 yılında sahne aldığı mekanda şampanya yüzünden çıkan tartışmada seyircinin müdahalesine maruz kaldı. Yaklaşık bir ay sonra taksi kavgası yüzünden ittiği bir kadının oğlu tarafından tokatlandı.

Albümleri

Sözümü Yemedim (2005)
Ayrılık Soğuk İklim (2007)
3 Vakte Kadar (2008)
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
*MeleK*
*MeleK*
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
T
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
T
laetitia
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
laetitia
laetitia
Üst