1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Boşver

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin
    Bana sen bu sözleri

Ne değişti ne sanki
    Bugün farklı birisin
    Şaka gibi geldin sen
    Boşver gidebilirsin

Göreceksin gidişinle
    Seni unutacağım
    Karar aldım kalbimde
    Terkeden ben olacağım

Bu kalbe artık söz geçmez
    Boşu boşuna harcadın zamanı
    Olmasan da olur farketmez
    Al ve git artık yalanlarını(2)

Ebru Destan - Boşver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin İşine geldiği gibi davranıp durdun Acemi yarim denizde değil karada boğuldun İşine geldiği gibi davranıp durdun Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun [Nakarat] x 2 Senin için her gece eridim ama Ben seni sevdim seninim demedim Kötü günlerin henüz gelmedi daha Söz verip senin gibi sözümü yemedim
  2. Ebru Destan - Olmuyor

Ebru Destan - Olmuyor

İçimdeki yangın belki bir gün söner Gözümdeki yaşlar bir ömür boyu sürer Sevgi denen gerçek, sanma ki çabuk biter Aşkın senin olsun bana bir resmin yeter Çığılıklar haykırışlar o sevdalı bakışlar Nefretlerden doğarmış aşklar Olmuyor gözlerinde yalanlar tükenmek bilmiyor Olmuyor her dokunuşun sahte sevgiler yetmiyor...
  3. Ebru Destan - Çok Fena

Ebru Destan - Çok Fena

Bir bakışın yetti o an bittim ben Galiba aşk şarabından içtim ben Kendimden geçtim İyiki seni seçtim Kaşına, gözüne, lafına, sözüne hayran oldum ben Boyuna, posuna, huyuna, suyuna kurban oldum ben Aradığım herşey onda Tattım aşkı ben onunla Yaşıyorum doya doya çok fena ah çok fena Huzur buldum kollarında Canım feda yollarına Yaşıyoruz doya doya çok fena ah fena
  4. Ebru destanın elbisesi patladı!!

Ebru destanın elbisesi patladı!!

EBRUN'UN ŞANSSIZ ANLARI EBRU DESTAN, KONUK OLDUĞU DİSCO KRALI PROGRAMINDA ELBİSESİNİNPATLADIĞINI VE KAMERAMANLARI UYARDIĞINI SÖYLEDİ. Okan Bayülgen'in sabah saatlerine kadar süren programı Disco Kralı'nın konuğu olmuştu. Program sırasında başına gelen bir olayı Ece Erken'in atv'deki 'Mavi Şeker' programında anlatan Ebru Destan, 'Ben o programda şarkı söylerken hiç arkamı dönmedim. Neden?...
  5. Ebru Destan Mete Oktay

Ebru Destan Mete Oktay

ebru destan mete oktay, evliliği, evlendi, düğünü, inan inşaat, oktay ailesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Survivor'dan hemen sonra sürpriz bir şekilde evlenen Ebru Destan ve Mete Oktay'ı zor günler bekliyor Melek'lerim. Mete Oktay, Ebru Destan ile evlendiği için, ailesi tarafından evlatlıktan ret ediliyor. Birçok önemli projeye imza atan İnanlar İnşaat'ın sahibi İnan Ailesi,...

Sayfayı Paylaş