1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Çok Fena

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir bakışın yetti o an bittim ben Galiba aşk şarabından içtim ben
    Kendimden geçtim
    İyiki seni seçtim

Kaşına, gözüne, lafına, sözüne hayran oldum ben
    Boyuna, posuna, huyuna, suyuna kurban oldum ben

Aradığım herşey onda
    Tattım aşkı ben onunla
    Yaşıyorum doya doya çok fena ah çok fena
    Huzur buldum kollarında
    Canım feda yollarına
    Yaşıyoruz doya doya çok fena ah fena

Ebru Destan - Çok Fena konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin İşine geldiği gibi davranıp durdun Acemi yarim denizde değil karada boğuldun İşine geldiği gibi davranıp durdun Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun [Nakarat] x 2 Senin için her gece eridim ama Ben seni sevdim seninim demedim Kötü günlerin henüz gelmedi daha Söz verip senin gibi sözümü yemedim
  2. Ebru Destan - Olmuyor

Ebru Destan - Olmuyor

İçimdeki yangın belki bir gün söner Gözümdeki yaşlar bir ömür boyu sürer Sevgi denen gerçek, sanma ki çabuk biter Aşkın senin olsun bana bir resmin yeter Çığılıklar haykırışlar o sevdalı bakışlar Nefretlerden doğarmış aşklar Olmuyor gözlerinde yalanlar tükenmek bilmiyor Olmuyor her dokunuşun sahte sevgiler yetmiyor...
  3. Ebru Destan - Boşver

Ebru Destan - Boşver

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin Bana sen bu sözleri Ne değişti ne sanki Bugün farklı birisin Şaka gibi geldin sen Boşver gidebilirsin Göreceksin gidişinle Seni unutacağım Karar aldım kalbimde Terkeden ben olacağım Bu kalbe artık söz geçmez Boşu boşuna harcadın zamanı Olmasan da olur farketmez Al ve git artık yalanlarını(2)
  4. Ebru Destan fena dayak yedi

Ebru Destan fena dayak yedi

Ankara'da kendisine şampanya gönderen Şahin Turgut'a "Sadece bir tane mi?" diyen Destan, fena halde dayak yedi.. Şarkıcı Ebru Destan, Ankara'nın en gözde mekânlarından "Mesa Salata" da, Kürt Ahmet lakaplı Ahmet Turgut'un yeğeni Şahin Turgut tarafından dövüldü. Bir arkadaşını ziyaret için Başkent'e geldiği öğrenilen Ebru Destan, cumartesi gecesi iki erkek, iki de kız...
  5. Ebru Destan Mete Oktay

Ebru Destan Mete Oktay

ebru destan mete oktay, evliliği, evlendi, düğünü, inan inşaat, oktay ailesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Survivor'dan hemen sonra sürpriz bir şekilde evlenen Ebru Destan ve Mete Oktay'ı zor günler bekliyor Melek'lerim. Mete Oktay, Ebru Destan ile evlendiği için, ailesi tarafından evlatlıktan ret ediliyor. Birçok önemli projeye imza atan İnanlar İnşaat'ın sahibi İnan Ailesi,...

Sayfayı Paylaş