1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

İçini bir açsam of kimbilir neler neler dökülür A canım benim senin o aşk dediğin duyanları güldürür
    Tamam kırıldım bu kez yanıldım
    Hepsi bundan ibaret
    Zaman tanıdım ikimize aşkım
    Bitti üzgünüm affet

Sen anlattın da ben dinlemedim mi
    Olanı biteni görüp izlemedin mi
    Bunları benden beklemedin mi

Ebru Destan - Hadi Görüşürüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin İşine geldiği gibi davranıp durdun Acemi yarim denizde değil karada boğuldun İşine geldiği gibi davranıp durdun Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun [Nakarat] x 2 Senin için her gece eridim ama Ben seni sevdim seninim demedim Kötü günlerin henüz gelmedi daha Söz verip senin gibi sözümü yemedim
  2. Ebru Destan - Çok Fena

Ebru Destan - Çok Fena

Bir bakışın yetti o an bittim ben Galiba aşk şarabından içtim ben Kendimden geçtim İyiki seni seçtim Kaşına, gözüne, lafına, sözüne hayran oldum ben Boyuna, posuna, huyuna, suyuna kurban oldum ben Aradığım herşey onda Tattım aşkı ben onunla Yaşıyorum doya doya çok fena ah çok fena Huzur buldum kollarında Canım feda yollarına Yaşıyoruz doya doya çok fena ah fena
  3. Ebru Destan - Aman Boşver

Ebru Destan - Aman Boşver

Kaç gün oldu nerdesin insan bir arar Yüzünü unuttum artık özledim seni On dakika bile olsa uğre bir ara Aklımı yitirmeden son bir kez göreyim seni Gün batımına yine kaldı Çayım soğudu zehir oldu senin yüzünden Zaten evde de tek bir sigaram kaldı Sabahın körüne kadar ne yapacağım ben Aman boşver böyle gelmiş böyle gider Elbet birgün geri döneceksin Fal baktırdım inşallah tutarsa eğer Üç vakte...
  4. Ebru destanın elbisesi patladı!!

Ebru destanın elbisesi patladı!!

EBRUN'UN ŞANSSIZ ANLARI EBRU DESTAN, KONUK OLDUĞU DİSCO KRALI PROGRAMINDA ELBİSESİNİNPATLADIĞINI VE KAMERAMANLARI UYARDIĞINI SÖYLEDİ. Okan Bayülgen'in sabah saatlerine kadar süren programı Disco Kralı'nın konuğu olmuştu. Program sırasında başına gelen bir olayı Ece Erken'in atv'deki 'Mavi Şeker' programında anlatan Ebru Destan, 'Ben o programda şarkı söylerken hiç arkamı dönmedim. Neden?...
  5. Ebru Destan Mete Oktay

Ebru Destan Mete Oktay

ebru destan mete oktay, evliliği, evlendi, düğünü, inan inşaat, oktay ailesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Survivor'dan hemen sonra sürpriz bir şekilde evlenen Ebru Destan ve Mete Oktay'ı zor günler bekliyor Melek'lerim. Mete Oktay, Ebru Destan ile evlendiği için, ailesi tarafından evlatlıktan ret ediliyor. Birçok önemli projeye imza atan İnanlar İnşaat'ın sahibi İnan Ailesi,...

Sayfayı Paylaş