Ebru Gündeş-Araftayım dinle 2014

  • Konbuyu başlatan THESECRET
  • Başlangıç tarihi
Ebru Gündeş-Araftayım dinle 2014
ebru gündeş araftayım şarkısı dinle ,ebru gündeş 2014 şarkıları araftayım dinle ,ebru gündeş 2014 araftayım dinle ,2014 ebru gündeş 2014 izle


images.jpg

EBRU GÜNDEŞ ARAFTAYIM ŞARKISINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Ebru Gündeş son albümünde birbirinden güzel şarkılraı seslendirdi. Ebru Gündeş’in son albümünün adı ne? Güzel sanatçı son albümünde profesyonellerle çalıştı. Ebru Gündeş’in son albümü müzik piyasalarında yer aldı. Araftayım şarkısıyla çıkış yapan Ebru Gündeş’in son albümünde 13 şarkı yer alıyor...
Ebru Gündeş’in son albümünde yer alan şarkıalr:

Ebru Gündeş Araftayım
Ebru Gündeş Aramızda
Ebru Gündeş Aşkın Huzurunda
Ebru Gündeş Aynı Aşklar
Ebru Gündeş Bir Devir Bitti
Ebru Gündeş Her Durumda
Ebru Gündeş Mecbursun
Ebru Gündeş Müstehak
Ebru Gündeş Nerdeydin
Ebru Gündeş Oku Canıma
Ebru Gündeş Soğuk Odalar
Ebru Gündeş Sor Bakalım
Ebru Gündeş Üflediler Söndüm

Sevilen sanatçı Ebru Gündeş, 2.5 yıllık suskunluğun ardından Araftayım ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Hayranları tarafından uzun süredir yeni bir albüm yapması beklenen Gündeş, sonunda yeni albümüyle müzik piyasasındaki yerini aldı. Özel hayatındaki sallantılar nedeniyle yeni albümünün geç çıktığı tahmin edilen Gündeş’in Araftayım’ı müzikseverlerden tam not aldı.

Ebru Gündeş 14. albümü olan Araftayım’da Sezen Aksu, Sıla, Serdar Ortaç, Gülşen, Onur Özdemir, Sinan Akçıl'ın bestelerini seslendirdi. Araftayım albümünün aranjesini de Taşkın Sabah, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli ve Erhan Bayrak'ın hazırladı.


2.5 yıllık suskunluğuna son veren Ebru Gündeş, 14. albümünün kendisi için özel olduğunu belirterek ''Ekip olarak çok ciddi bir emek verdik, kendimizce en iyisini yapmaya çalıştık ama hiçbir iddiamız yok. Bundan sonrası halkın beğenisi ve taktirine kalmış '' dedi.


Araftayım albümünde en dikkat çeken parça ise minik serçe lakaplı Sezen Aksu'ya ait olan Müstehak parçası oldu. Gündeş, Emre Aydın'ın Soğuk Odalar parçasına da albümünde yer verdi. Üflediler Söndüm şarkısını da albümüne alan Ebru Gündeş şarkıyı kendi tarzında yorumladı.


Hatırlanacağı üzere Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrap tüm Türkiye'yi sarsan yolsuzluk operasyonu kapsamında tutuklanmıştı. Eşinin yargılandığı süreçte çok zor zamanlar geçiren ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in albümüne seçtiği isim dikkat çekti. Özel hayatı ile gündeme gelen Gündeş’in yeni albümünün çıkması en çok hayranlarını sevindirdi.
 
Son düzenleme:
Üst