1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63

Ebru Gündeş-Araftayım dinle 2014

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş araftayım şarkısı dinle ,ebru gündeş 2014 şarkıları araftayım dinle ,ebru gündeş 2014 araftayım dinle ,2014 ebru gündeş 2014 izle
    < Konu Resmi..>

EBRU GÜNDEŞ ARAFTAYIM ŞARKISINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ebru Gündeş son albümünde birbirinden güzel şarkılraı seslendirdi. Ebru Gündeş’in son albümünün adı ne? Güzel sanatçı son albümünde profesyonellerle çalıştı. Ebru Gündeş’in son albümü müzik piyasalarında yer aldı. Araftayım şarkısıyla çıkış yapan Ebru Gündeş’in son albümünde 13 şarkı yer alıyor...
    Ebru Gündeş’in son albümünde yer alan şarkıalr:

Ebru Gündeş Araftayım
    Ebru Gündeş Aramızda
    Ebru Gündeş Aşkın Huzurunda
    Ebru Gündeş Aynı Aşklar
    Ebru Gündeş Bir Devir Bitti
    Ebru Gündeş Her Durumda
    Ebru Gündeş Mecbursun
    Ebru Gündeş Müstehak
    Ebru Gündeş Nerdeydin
    Ebru Gündeş Oku Canıma
    Ebru Gündeş Soğuk Odalar
    Ebru Gündeş Sor Bakalım
    Ebru Gündeş Üflediler Söndüm

Sevilen sanatçı Ebru Gündeş, 2.5 yıllık suskunluğun ardından Araftayım ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Hayranları tarafından uzun süredir yeni bir albüm yapması beklenen Gündeş, sonunda yeni albümüyle müzik piyasasındaki yerini aldı. Özel hayatındaki sallantılar nedeniyle yeni albümünün geç çıktığı tahmin edilen Gündeş’in Araftayım’ı müzikseverlerden tam not aldı.

Ebru Gündeş 14. albümü olan Araftayım’da Sezen Aksu, Sıla, Serdar Ortaç, Gülşen, Onur Özdemir, Sinan Akçıl'ın bestelerini seslendirdi. Araftayım albümünün aranjesini de Taşkın Sabah, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli ve Erhan Bayrak'ın hazırladı.

2.5 yıllık suskunluğuna son veren Ebru Gündeş, 14. albümünün kendisi için özel olduğunu belirterek ''Ekip olarak çok ciddi bir emek verdik, kendimizce en iyisini yapmaya çalıştık ama hiçbir iddiamız yok. Bundan sonrası halkın beğenisi ve taktirine kalmış '' dedi.

Araftayım albümünde en dikkat çeken parça ise minik serçe lakaplı Sezen Aksu'ya ait olan Müstehak parçası oldu. Gündeş, Emre Aydın'ın Soğuk Odalar parçasına da albümünde yer verdi. Üflediler Söndüm şarkısını da albümüne alan Ebru Gündeş şarkıyı kendi tarzında yorumladı.

Hatırlanacağı üzere Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrap tüm Türkiye'yi sarsan yolsuzluk operasyonu kapsamında tutuklanmıştı. Eşinin yargılandığı süreçte çok zor zamanlar geçiren ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in albümüne seçtiği isim dikkat çekti. Özel hayatı ile gündeme gelen Gündeş’in yeni albümünün çıkması en çok hayranlarını sevindirdi.

Son düzenleme: 24 Ekim 2014
Ebru Gündeş-Araftayım dinle 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Bu kalbim durmadiysa bir daha durmaz Ayrilmayi ister gibi baktigin an Gözlerim dolmadiysa bir daha dolmaz Elveda canim deyip gittigin o an 2x Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x (nakarat 1x) Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x Dünya...
  2. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  3. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  4. Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Gittin, boynumu büktüm Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm Bilemezsin... Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola döndüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin... Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık, Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş... Elinde tuttuğun karar, bense sanık. Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık. Biraz kızıl, biraz mavi Yalnızlığın asil...
  5. Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,2014 ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,ebru gündeş 2014 şarkı sözleri,ebru gündeş araftayım sözleri,ebru gündeş 2014 araftayım tüm şarkı sözleri Bugün Yaşıyorsam Yarın Beni Vuracak Aşk Kokan Yatağımın Yalnız Tarafı Biliyorum Susacak Bir Yerde Haklılığım Bende Hata Yaptımlara Bırakıp Lafı Ben Sen Yokken Her Yerde Ya Da Hiçbir Yerdeyim Merak Edersen Eğer...

Sayfayı Paylaş