gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Gel Diyemem

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

yazamiyorum tek bir satir senin hatiran yok ki bende
    bir iki saat beraber olmak
    ask icin yetermi sence

ne olacak bilemiyorum
    bir dugum ki cozemiyorum
    sevmiyorum seni sevemiyorum
    sana hayir diyemiyorum

gel diyemem

sev diyemem veremem veremem
    soz veremem
    kal diyemem
    git diyemem
    sevemem sevemem
    seni sevemem

diyorsunki dost olalim
    goruselim konusalim
    uzulursun, kirilirsin
    bilki sonundan korkarim

ne olacak, bilemiyorum
    bir dugum ki cozemiyorum
    sevmiyorum, seni sevemiyorum
    sana hayir diyemiyorum

Ebru Gündeş - Gel Diyemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Güller Arasında

Ebru Gündeş - Güller Arasında

guller arasinda seni bensiz goren olmus goren olmus ah ah goren olmus gonlum yuzunun rengine dusmuste ah ah ben olmus duydumki guzel gozlerini cok seven olmus ah ah duydumki guzel gozlerini gonlum yuzunun rengine dusmuste ah ah bende olmus
  2. Ebru Gündeş - Elimiz Mahkum

Ebru Gündeş - Elimiz Mahkum

O gün seni gördüm ya, Kıyametler koptu içimde Bir soru geldi bana gözlerinden Sanki yer oynadı yerinden Aklım bir an durakladı Deliriyorum Zincir vurulmaz rüzgara Karşı konulmaz bu aşka Çaresi yok bunun başka Elimiz mahkum Yaşanacak bu aşk bitecek Neden bu raslantı neden? Hiç zamansız ve de anlamsız Açması çok, hiçte çaresi yok Hep yokuş, hiç düz yolu yok Öyle yalnız hiç kimsesi yok Yapayalnız�
  3. Ebru Gündeş - Dayanamıyorum

Ebru Gündeş - Dayanamıyorum

Sana giden yollarda Günlerdir koşuyorum Belki kavuşurum diye Katlanıyorum Bir adımda sen at Ne olur, ne olur yalvarıyorum Bu sevdanın tüm yükünü Ben taşıyorum Acısını, kederini ben çekiyorum Birazını al üstümden al ne olur Ne olur, ne olur dayanamıyorum Seni sevdiğimi yıllardır söylüyorum Ne yanıt vereceksin hiç bilmiyorum Kötü ise söyleme ah sus Ne olur, ne olur korkuyorum Karşılıksız bu...
  4. Ebru Gündeş - Benimi Buldun

Ebru Gündeş - Benimi Buldun

ebru gündeş tanrım ebru gündeş tanrım ağlatacak benimi buldun Baska kulun yokmu tanrim dunyada Her derdi verecek beni mi bulduni Guldurmedin beni omur boyunca Tanrim aglatacak beni mi buldun Beni mi buldun Beni mi buldun Tanrim aglatacak beni mi buldun Beni mi buldun Beni mi buldun Gunahkar degilim inandim sana Gonulden bagliyim ben varligina Bir derman ver artik su kuluna Kole ettin beni...
  5. Ebru gündeş ve bebeği

Ebru gündeş ve bebeği

Ebru gündeş ve bebeğinin birlikte çekilmiş resimleri varmı ismini vs ne koymuşlar verir misiniz bakim kime benziyor :)

Sayfayı Paylaş