Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü arıyorum sabah beri bu şarkıyı dinliyorum ve ezberlemek istiyorum lütfen bir zahmet yazın Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözlerini

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Gündeş Hovarda Sözleri
    Hüküm giymiş hayaller
    Görünmez uzaklarda
    Günah bunun neresinde
    Sarıldık tuzaklarda
    Yine de aşk boyun eğmez

Yine de aşk boyun eğmez
    Yine de aşk boyun eğmez

Yasaklarda

A ciğerim söyle neyleyelim
    Sevmeyelim de taşa mı dönelim
    Bu yüreği kimlere gösterelelim
    Kim bilir kim yalan yalan

Sen arada sırada uğra bana
    Hovardayım diye kıyma bana
    Fikri firardayım uyma bana
    Oyuna gelme aman ama ama

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

anıların selamı var üzerimde kalmasın ebru gündeş anıların selamı var nasıl isterdim senle ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı nasıl isterdim bilsen bir ömür boyu senin nefesini duymayı ben söylerim gönül dinler şarkılar da hala güzel olmayacak dualarda ihtimaller sana özel üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği hep sorup duruyorum bazen kendi kendime...
  2. Ebru Gündeş-Evcilik Oynayamam Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evcilik Oynayamam Şarkı Sözleri

ebru gündeş karaları bağlayamam karaları bağlayamam ebru gündeş evcilik oynayamam sözleri yaptıklarının hesabını tutamıyorum ne dersem sana bir türlü laf anlatamıyorum bir günde çıkarım hayatından toplanmam uzun sürmez ben kararı çoktan verdim ayrılık beni üzmez bir kere geldim bu dünyaya aşk için ağlayamam senden ayrılıyorum diye karaları bağlayamam aşk bu oyun değil anlamıyorsun fazla da...
  3. Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum size lütfen bana Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.
  4. Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri

Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri

Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri için yazıyorum size lütfen bana Ebru Gündeş Seni istiyorum Sözlerini yazın kızlar şimdiden iyi günler.
  5. Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,2014 ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,ebru gündeş 2014 şarkı sözleri,ebru gündeş araftayım sözleri,ebru gündeş 2014 araftayım tüm şarkı sözleri Bugün Yaşıyorsam Yarın Beni Vuracak Aşk Kokan Yatağımın Yalnız Tarafı Biliyorum Susacak Bir Yerde Haklılığım Bende Hata Yaptımlara Bırakıp Lafı Ben Sen Yokken Her Yerde Ya Da Hiçbir Yerdeyim Merak Edersen Eğer...

Sayfayı Paylaş