Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  2. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  3. Güzel Assolist Ebru Gündeş Resimleri

Güzel Assolist Ebru Gündeş Resimleri

ebrugundes ebru gündeş resımlerı ebru gündeşresimleri gündeş hamile görüntüsü
  4. Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

ebru gündes makyajsız hali ebrunun resimleri ebru gündeşin makyajsız hali yakalanan ünlüler gündeş hamile HER zaman bakımlı ve şık haliyle görmeye alışık olduğumuz Ebru Gündeş, önceki akşam objektiflere 'makyajsız' yakalandı. Yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır ile birlikte Bebek’teki bir restoranda yemek yiyen Gündeş, gazetecileri görünce panik oldu. Makyajsız haliyle görüntü...

Sayfayı Paylaş