Etiketler:
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Gündeş - Ölümsüz Aşklar

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Bu gül bahçesinde kaç günlük ömrün var
    Solmadan yaşarsan şöyle bir an kadar

Koca hayat dediğin bir kaç hatıra
    Bir gülle bahar gelmez baksana etrafına

Nice sultanlar orada, kara toprak altında.
    Sana mı kalacak dünya?

Hayata söven de çok, ölüme gülen de çok.
    Ah bunu tatmayan yok.

kaynak: diyemediklerim

Ebru Gündeş - Ölümsüz Aşklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Tanımam Senden Başka

Ebru Gündeş - Tanımam Senden Başka

Beni yanindan hic ayirma Gözlerim gözlerinde kalsin Seninle öyle doluyum ki ah Her animda inan sen varsin Istersen ver günahlarini Raziyim al sevaplarimi Koparma askim baglarimi Ellerin ellerimde kalsin Tanimam senden baska Dünyada yoktur esin Sanki yillar öncesi Seni görüp sevmisim Anla artik halimden Süphe etme sevgimden Sensizlik bir ucurum Tut artik ellerimden Tut artik ellerimden...
  2. Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Bu kalbim durmadiysa bir daha durmaz Ayrilmayi ister gibi baktigin an Gözlerim dolmadiysa bir daha dolmaz Elveda canim deyip gittigin o an 2x Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x (nakarat 1x) Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x Dünya...
  3. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  4. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  5. Ebru gündeş osmantan erkır aşkı sonunda bitti

Ebru gündeş osmantan erkır aşkı sonunda bitti

EBRU GÜNDEŞ, SEVGİLİSİ OSMANTAN ERKIR'LA AYRILDIĞINI BASINA GEÇTİĞİ FAKSLA DUYURDU. Ayrılığın nedeni ise Gündeş'in son albümü 'Evet'teki 'Sadece Sevdim' şarkısının söz ve müziğine imza atan Azerbaycanlı Reza Zarrab ismindeki işadamı. Ebru Gündeş ve ünlü yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır, medya kuruluşlarına geçtikleri faksta ilişkilerini bitirdiklerini açıkladı. Duyuru metninde 'Takriben 1,5...

Sayfayı Paylaş