Etiketler:
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeşin Göz Makyajları Burada Meleklerim

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeşin Göz Makyajları Burada Meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - İki Gözüm İki Bulut

Ebru Gündeş - İki Gözüm İki Bulut

Akşamı getiren sesler susunca Gönül rıhtımına bir gemi yanaşır Döker hüzünleri gider sessizce Gözlerimde geçen yüzün ıslanır Saatler yorulur sabaha doğru Geceler yorulur hasretin yorulmaz Bırakmaz peşimi nereye gitsem Çoğalır düşüncem aklıma sığmaz İki gözüm iki bulut Yalnızlığa yürüyorum Yenik düştüm hasretine Çöllerinde çürüyorum
  2. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  3. Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

ebru gündes makyajsız hali ebrunun resimleri ebru gündeşin makyajsız hali yakalanan ünlüler gündeş hamile HER zaman bakımlı ve şık haliyle görmeye alışık olduğumuz Ebru Gündeş, önceki akşam objektiflere 'makyajsız' yakalandı. Yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır ile birlikte Bebek’teki bir restoranda yemek yiyen Gündeş, gazetecileri görünce panik oldu. Makyajsız haliyle görüntü...
  4. Haydi, Ebru Gündeş makyajı yapalım

Haydi, Ebru Gündeş makyajı yapalım

ebru gündeşin makyaj malzemeleri ebru gündeş makyaj malzemeleri gündeşin kaşları Bildiğiniz gibi Ebru gündeş makyajsız haliyle fazla beğenilmez.Makyajı ise bütün kadınlara merak olmuştur işte size makyaj yapınca taş bebek olan Ebru gündeşin makyaj sırları.. Ebru Gündeş’in makyajı nasıl yapılıyormuş, gelin öğrenelimEbru Gündeş makyajı nasıl yapılır? Kedi gözleri gibi gözlere sahip olmak...
  5. Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır

Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır

ebru gündeş makyajı nasıl yapılır ebru gündes makyaji nasil yapilir gündeş makyajı nasıl yapılır video göz video izle Ebru Gündeş'in makyajını beğenmeyenimiz yoktur...Özellikle yaptığı göz makyajı hepimizin hoşuna gider...Ebru Gündeş gibi kedi gözlere sahip olmak çok daha kolay. Aşağıdaki ipuçları siyah renkle çarpıcı kedi gözlerine sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Daha sade bir görünüm...

Sayfayı Paylaş