Ebru Gündeş'ten 2 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet !

T

TİTAN

Forum Okuru
Ebru Gündeş'ten 2 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet !
ebru gündeş ebru gündeş doğurdu ebru gündeş kilo ebru gündeş haberleri ebru gündeş diyeti ebru gündeş kilosu doğumdan sonra 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere Ebru Gündeş geçtiğimiz aylarda doğum yaptı ve bir kız bebek dünyaya getirdi melekler :) Adını Alara koyduğu bebeğinin doğumunun ardından geçtiğimiz günlerde görüntülenen Ebru Gündeş gayet formda görünüyordu. Hamileliğinde aldığı kiloları nasıl verdiği merak edilince neler yaptığını bakın nasıl anlattı. İşte son Ebru Gündeş haberleri..

ebru_gundes-28b.jpg

“Hamileliğimde de 9 kilo aldım. Şimdi ise 12 kilo verdim. Yani artık daha zayıfım. Öğünlerimde yağsız ve tuzsuz yemekler tüketmeyi tercih ettim. Bununla birlikte soframdan haşlanmış sebzeyi eksik etmedim. Mutlaka her gün en az dört litre su içtim. Adeta su ile zayıfladım. Bir süre daha bu diyetime devam edeceğim. Klasik olacak ama sık sık ve özellikle az yedim. Böylelikle vücudumun çok fazla acıkmasını engelledim. Birde akşam yemek yemiyorum. Bence bu çok önemli. Akşamları sadece meyve yiyorum.”

KIZIMLA ÇOK MUTLUYUM

Kızı Alara’yla çok mutlu günler geçirdiğini de sözlerine ekleyen Gündeş, “Yüzümden gülücük hiç eksik olmuyor. Kızımla her şey olağanüstü gidiyor. Eşim de bana çok destek oluyor” dedi.

Geri