1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru şallı cilt bakımı önerileri ebru şallı yağlı ciltler için maske Yağlı ciltler için Ebru Şallı'nın tavsiye etmiş olduğu elma maskesi tarifini ve gereken malzemeleri sizler için paylaşıyorum.
    Özellikle T bölgesi, burun kenarları ve çene kenarlarında meydana gelen yağlanmalara karşı özellikle yağlı ciltler için haftada bir gün kullanılacak olan elma maskesi.
    Yağlı Ciltler İçin ELMA MASKESİ için malzemeler :

-Yarım elma
    -1 yumurta akı

Hazırlanışı :
    Elmanın öncelikle çekirdekleri temizlenecek ve kabukları soyulacak. Ardından bir kase içine rendelenir ve içine bir yumurta akı eklenerek karıştırılır. Temiz cilde haftada bir gün tercihen yatmadan önce uygulanır ve 20 dk. bekletilerek temizlenir

Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Şallı dan botox etkili güzellik maskesi tarifi

Ebru Şallı dan botox etkili güzellik maskesi tarifi

ebru şallı maskeleri ebru şallı güzellik maskeleri maske tarifleri güzellik tarifleri şallıdan önerileri İşte Ebru Şallı dan botox etkili bomba gibi bir güzellik maskesi tarifi .. kızlar bu maskeyi yapıyoruz ve o kadar para verip botox yaptırmaya yada canımızı yaktırmaya gerek kalmıyor:D Hemen tarifi veriyorum:D Bu maske, ciltte, botoks etkisi yapıyor ve cildi canlandırarak, gergin bir hal...
  2. Ebru Şallı bal ve muzlu enerji maskesi

Ebru Şallı bal ve muzlu enerji maskesi

ebru şallı bal maskesi bal muz maskesi ve muz ballı muzlu maske ve Ebru şallı dan sizlere özel çok faydalı geleceğine inandığım bir maske tarifini paylaşmak istiyorum maskenin tarifine gelince Malzemeler: Yarım muz 1 Çay kaşığı bal 1 Limonun kabuğu Hazırlanışı : Limon kabuğunu çok ince şekilde rendeledikten sonra muz ve Balla karıştırarak mama kıvamına getirin. Bu karışımı yüzünüze maske...
  3. Yağlı ciltler için kil maskesi

Yağlı ciltler için kil maskesi

yağlı ciltler için kil maskesi ballı kil maskesi yağlı cilde suna dumankaya ciltler için Yağlı ciltler için aktarcılardan kolaylıkla bulabileceğiniz kil maskesi tarifini veriyorum Satın aldığınız kili doğrudan doğruya sulandırarak maske hazırlayabilrsiniz. Kil ciltteki fazla yağı alıp kurutmayan harika bir maddedir.Maskenizi yüzünüze sürüp 15-20 dakika bekletip, ılık suyla yıkayın.
  4. Yağlı ciltler için özel buz maskesi

Yağlı ciltler için özel buz maskesi

buz maskesi Yağlanma problemini çözmek isteyenler, ciltlerine, buz kalıplarına yerleştirilmiş limonlu yeşil çayla masaj yapmayı deneyebilir.Gerçekten işe yarıyor meleklerim.. İki poşet yeşil çayı 300 gram kaynar suyun içinde demleyin. Süzdükten sonra içine yarım limonun suyunu sıkın. Bu karışımı buz kalıplarına boşaltın ve dondurmak için buzdolabına koyun. Her sabah kalkar kalkmaz ve her...
  5. Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

yağlı ciltler için maske yağlı ciltlere maske Cildiniz yağlı ve parlaksa bu gündelik hayatınızda sizi bir hayli rahatsız edebilir melekler. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapacağınız bakım hayli önemlidir. Bu yazımızda yağlı ciltlere özel uygulanabilecek bir yüz maskesinden bahsetmek istiyoruz sizlere :) Yağlı ciltler için yüz maskesi Marul ince kıyılıp, bez içinde sıkarak suyu...

Sayfayı Paylaş