Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013
Bu sayfa; Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, şarkıcı Ebru Yaşar uzun bir aradan sonra yeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Sanat-ı Ebru" adını verdiği yeni albümünde 11 şarkı bulunan Ebru Yaşar bu albümü için en mükemmel çalışmam diyor.Ebru_Yasar-Sanati_Ebru-258.jpgEbru Yaşar, uzun bir aradan sonra "SANAT-I EBRU" adını taşıyan albümü ile müzikseverlerle olan hasretini bitiriyor. "SANAT-I EBRU" isimli albümün Prodüktörlüğünü Hakan Akmermer, yapımcılığını ise Çınar Müzik üstlendi. Albümüne müzik yönetmeni ve aranjörü olarak Taner Demiralp imza attı. Albüm kapağını ve posterlerini süsleyen resimler ise D4 Prodüksiyon Zeynel Abidin tarafından çekildi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölümü mezunu olan Ebru yaşar, bu albümünde sanat müziğinin kilometre taşı sayılan eserlerine senfonik bir alt yapı ve yorumuyla yeniden hayat verdi.

Albümde yer alan eserleri bizzat kendisi seçen ve sıralayan sanatçı "Bu albümle meslek hayatımın en anlamlı ve en değerli çalışmasına imza attım, albümü dinleyenler unutulmaz eserleri farklı bir çalışma ile dinleyecekler. Bu albüm müzik dünyasının pırlanta taşı olacak" diyor.

Uzun bir süredir ebru sanatıyla ilgilenen ve çalışmalar yapan Ebru Yaşar, albümünün adını da buradan yola çıkarak koydu. Çok yakında Halk Eğitim Merkezlerinde ve çeşitli okullarda ebru sanatı üzerine yapılacak çalışmalarda hem konuşmacı hem de eğitimci olarak yer almaya hazırlanıyor. Ebru sanatının bir ders olarak okullarda verilmesi için bir proje çalışması içinde olan Ebru Yaşar "SANAT-I EBRU" için en mükemmel çalışmam diyor.

SAYMADIM KAÇ YIL OLDU
GÖNLÜMÜN İÇİNDEDİR GÖZDEN IRAK SEVGİLİM
TEL TEL TARADIM ZÜLFÜNÜ
BİR KIZIL GONCAYA BENZER DUDAĞIN
ÖMRÜMCE HEP ADIM ADIM
DOYMADIM SANA
ÖMRÜMÜZÜN BAHARI BİRLİKTE GEÇSİN
VÜCUD İKLİMİMİN SULTANI SENSİN
KEKLİK DAĞLARDA ŞAĞILAR
NİÇİN BAKTIN BANA ÖYLE
NAZENDE SEVGİLİM
 
Üst