1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Ecocarat nem dengesini sağlıyor

  Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  ecocarat fiyatları ecocarat fiyat Japon Inax firması tarafından "nanoteknoloji" ile üretilen kil bazlı iç cephe kaplaması Ecocarat, uygulandığı ortamda 20 yıl boyunca nem kontrolü sağlama, bakteri ve küf oluşumunu engelleme ve kötü kokuları hapsetme özelliklerini taşıyor. Japonya’da hastane, okul, otel ve konutlarda kullanılan bu kaplama malzemesi Global Park Hizmetleri tarafından Türkiye’ye getirildi. Mekanın sadece dörtte birinin kaplanmasıyla etkisini gösterebilen Ecocarat’ın metrekaresi 80 dolardan satışa sunuluyor.

  Türkiye’nin yanısıra Japonya, Amerika, GüneyKore, İspanya, İsveç, İtalya ve Almanya’da da kullanılan bu ürün Japonya’da her üç evin birinde bulunuyor. Ürünün kullanıcıları arasında Nasa ve Bill Gates de yer alıyor. Her yıl satışlarda yüzde 20-30 artış yaşadıklarını söyleyen İnax yetkilileri, Türkiye’de var olan konutların yanısıra, yeni projeler de düşünülürse Türkiye’nın kısa sürede Japonya için verilen oranları yakalayacağını söylüyor. Ecocarat günlük yaşantıda tuvalet, sigara, ev hayvanı, ev artıkları ve yazın ter kokuları bunların sebep olduğu amonyak, hidrojen sülfür ve diğer kötü kokuları bünyesine hapsediyor ve rahat nefes alınabilir ortamlar yaratıyor.
   
Ecocarat nem dengesini sağlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. buzdolabındaki nemler

  buzdolabındaki nemler

  Buzdolabındaki nemi almak için, dolaba içi tuz dolu bir kap konur.
 2. dengede durma

  dengede durma

  http://www.oyun404.com/files/swf/Dengede_Tutma.swf
 3. Denge

  Denge

  Rüyasında dengesini kaybeden insanın hayatı birden altüst olur.
 4. Nem Biyografisi

  Nem Biyografisi

  kıvanç bosuter Hakan Özlücan vokal, piyano, gitar Kıvanç Bosuter gitar Ilıca bas Emre Koylu davul 2003'te kurulan nem 2006 yılında EMI Müzik Türkiye ile anlaşma imzalayarak ilk albümü "Güneşte Yalnız"ı aynı yıl haziran-ağustos ayları arasında Marşandiz Stüdyolarında kaydetti. Albüm çalışmasından önce demo kayıtları 2004'te Ankara'da yapıldı. Hakan Kurşun’un Executive Producer...

Sayfayı Paylaş