gebe
  1. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

ecrin ismine ek isim arıyorum.......

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında özlem demet tarafından paylaşıldı.

ecrin isminin anlamı elif ecrin isminin anlamı :ebebek:21 haftalık hamileyim yolun yarısına geldik ama meleğimizin ismine tam karar veremedik birde siz melek ablalarının fikrini alalım dedik.ecrin ismine ek arıyoruz.. hmmm soy ismimizde şenol ona yakın isimde olabilir...:salıncak:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elif Ecrin
    Eylül Ecrin
    Ecrin Naz

3. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    tabikide elif ecrin :)) nickimdede yazdığı gibi benim kızım olursa bende ismini elif ecrin koyacağım ....Allah'ım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin meleğini....

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
ecrin ismine ek isim arıyorum....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğluşuma İsim Arıyorum

Oğluşuma İsim Arıyorum

Merhaba melekler üstte resimde gördüğünüz şirinlik abidesi benim oğlum yanındaki çirkin de anası yani ben :puha::DOğlum eve geleli nerdeyse 1 ay oldu ama ben hala ona isim bulamadım :):minik: Bana yardım eder misinizzz :):salıncak:
  2. kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum 2011 Arkadaşlar 5.5 aylık hamileyim ve kızım olucak. Allah olmayan herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu:) kızıma isim arıyorum fakat hala karar veremedik. yardımcı olursanız, fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler:)
  3. Doğacak oğluma isim arıyorum

Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  4. muhabbet kuşuma isim arıyorum

muhabbet kuşuma isim arıyorum

Arkadaşlar, babam bana bir muhabbet kuşu aldı ama daha adını koymadım.Bana isim bulmam için yardım edebilir misiniz ?
  5. 2014 Oğluma İsim Arıyorum

2014 Oğluma İsim Arıyorum

erkek bebek isimleri ve anlamları, 2014 erkek bebek isimleri, erkek bebek isimleri Anne ve babak olacaklar için en zor kararlardan biri olan bebeğe isim verme mevzusudur. Eğer doğacak olan bebeğinizin cinsiyeti erkekse ve siz halen isim konusun da kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için en yeni ve popüler 204 erkek bebek isimlerini bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için...

Sayfayı Paylaş