1. Monera

Monera Forum Okuru

Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları 2007[/FONT]

SANATÇI ADI : Eda - Metin Özülkü

ALBÜM ADI : Fenerbahçe Marşları

YIL : 2007

COVER:

< Konu Resmi..>

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1- Geliyor Geliyor FB
    2- Hep Destek Tam Destek
    3 -Tek Söz FB
    4- Alemlerin Kralı
    5 -Canıma Can
    6 -Lay Lay
    7- FB Affetmez
    8 -Boşu Boşuna
    9- Kime Gönül Verdik
    10 -Çıkıs Yok
    11- Fenerbahçem

Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Özülkü - İnce Sızım

Eda Özülkü - İnce Sızım

Bir bahardım şimdi ayaz Feryadımı duy biraz İhtimalim umudum az Bilirim dönmez zor biraz Ne verdiysem yanlış aldın Kabullendim alttan aldım Uslanmadım sırılsıklam Ben hep sana hayran kaldım İnce sızım Kalp hırsızım Beni benden aldın imkansızım Ağlasam inlesem ne fayda Nasıl olsa ben hep haksızım İnce sızım çok yalnızım Beni benden aldın imkansızım Ne yapsam ne etsem ne fayda Nasıl olsa ben...
  2. Eda Özülkü - Dalgacı

Eda Özülkü - Dalgacı

Demir aldık hayallerden Biz aşka güveniyoruz Dalgalarımız güllerden Baharlara esiyoruz Aklımızı kaybettik Yelkensiz uçuyoruz Bir deli rüzgar gibi dört yönden esiyoruz Dalgacı yine mi dalgın Yaklaştık gözün aydın Rüzgar çıktı gönüllerden Bulutlara eriyoruz Aşk dolu nanelerden Türküler üretiyoruz Söz: Aysel Gürel Müzik: Metin Özülkü
  3. Eda Özülkü - Dalavereci Yar

Eda Özülkü - Dalavereci Yar

Pencerenin önüne geçip öyle durma Arada bir eserek dağıtıp savurma Penceremin önüne geçip öyle durma Cilveli ve işlevi görünüp yok olma Çalma iki arada bi derede şu kapımı Kalmaya gel bana heyecan yaratma Çalma iki arada duvar örülü kapımı Öyle hin bakma beni benden alma Kaç kere kandırdın beni yar Olmasan olmazmı deli yar Herdemde hercai dalavereci yar Bunca çaba boşuna anılarda kaldın Her...
  4. Eda Özülkü - Al Beni

Eda Özülkü - Al Beni

karlı dağdan kopsan gelsen eda özülkü karlı dağdan kopsam gelsem uçsan gelsen kossan kor diye göğsüme basarım seni Al beni bildik bu yaylalardan Dokunur içime şu körpenin hali Al beni bildik bu yaylalardan Dokunur içime şu körpenin hali Darlanır gülemem kendimi bilemem Ben köyün delisi ne olacak halim Darlanır gülemem kendimi bilemem Ben köyün delisi ne olacak halim Karlı dağdan kopsan...
  5. Eda Özülkü Hayatı Fotoğrafları

Eda Özülkü Hayatı Fotoğrafları

Eda Özülkü Kimdir Resimleri Eda Özülkü Hayatı Fotoğrafları Müzik dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Eda Özülkü'nün hayatı hakkında bilgileri ve en güzel resimlerini aşağıda ki makalemizde bulabilirsiniz melekler :) Eda Özülkü 1966 yılında Gölcük'te doğdu. İlk ve orta okul yıllarını İzmit'te geçirdi. Liseyi İstanbul'da tamamladı ve Marmara Üniversitesi Müzik Bölümü'nden mezun...

Sayfayı Paylaş