eee bende az deilim

dancemixgirl

Yeni Üye
Üye
eee bende az deilim
azdır beni azdırbenicom azdir beni video kızı azdır oyunu azdırbeni
yaz tatilinin en güzel günleriydi geziyodum,oyun oynuyodum ve dedikoduları alıyodum nese yaz böyle geçmeye devam ediyordu 1 ay sonra okul açılacektı benim okulum çok uzaktı.doğrusu bizim bölgedekilerede uzaktı bu yüzden evimizin biraz aşağısındaki binayı okul yaptılar annemde oraya gideceksin dedi aslında gitmek istiyodum o okula çünkü yalnız olmayacaktım.arkilerimde o okulas gidecekti.
neyse okul ilk açıldığında ben 6.sınıftaydım.okula yeni bir kaç öğrenci gelmişti.içlerinde bir çocuk vardıki o çok tatlıydı.her sabah sıramın altında gül bulurdum.çok hoşuma giderdi okulumuz o sene yeni açılmasına rağmen bir sürü başarı kazanmıştım tabi içlerinde ben de vardım.bu çocukla biz 6.sınıfın başından beri çıkıoduk.adı candı onu çok seviodum ve emindimki o da beni...
okul kapandı biz canla hala çıkıoduk.sürekli gezioduk.ağustasun sonuydu.ee malum okullar açılcak ve ben 7 ye can 8 e gitcek.herşey aynı olcak sanıodum ama yanılmışım okulumuza 7.sınıf öğrencisi tuğba nur şahin ve cansu die bi kız geldi.cansu benim arkimdi zaten çok severdim onu ama o kızın yanında biraz değişmişti .nese bende onlarla arki oldum.bir kaç ay sonra can benim yüzüme bakmaya çekiniodu .benden kaçıodu o günün öğle tatilinde herkes eve gittiğinde ben gitmedim.çünkü anahtarı evde unutmuştum.belki can sınıftadır die sınıfına gittimmm.
ve o kızla canı kucak kucağa öpüşürken gördüm.. yıkıldım sanki başımdan aşağı kaynar sular döküldü..hiç bişi demedim sadece candan ayrıldım.aylarca bunu kaldıramadım o kadar yazıfladım ki kemiklerim görünüodu.ruh gibiydim en kötüsüde 1.yıl dönümümüzde böle bişi görmemdi...
arkadaşlarım bana yeni birilerini getiriolardı ama ben onları görmüodum..o gün yemin ettim diplomamı alınca çok kötü şeyler olacağına....
2 sene kendimi avuttum o kızın grubuna 2 kişi daha geldi sidal ve aleyna.. sidal bizim erklrden ismaille işi pişiriomuş bunlarıda ben bastım...nese hazirandı karneleri aldık kızlar benim yapacaklarımı biliolardı ben hızla tuğbaya doğru koştum yanımda fatma vardı..
kızı durdurdum bağırıp çağırdım 3 senedir bu anı bekliyorum die küfürler ettim ve herkesin önünde azına yumruk atıp kanattım .onun arkları veyseller geldi onlarlada kavga ettim sonra giderken dönüp arkama kızımmmm diploma günü gel tamam mı o diplomayı bi tarafına sokcam tmmm gel senin.........die devam ettim 1 ay sonra diplomaları aldık bide baktım ki kız babasını gndermiş diploması için.babasına tuğba nerde dedim evde o gelmek istemedi neden bilmiorum dedi bende güldüm intikamımı tam alamadım ama benden korkmuştu belliki. biz 1 hafta sonra ordan taşındık ama bu olay duydum ki halen daha oralarda dolaşıomuş...:laugh::bai:

Tamam kötü bir olay olmuş senin için ama ben olsam kıza vurudum o can denen çocuğada bunun gibi bişiyi bnde planlamıştım benimki erkek meselesi değildi ama :) bende küfrü basıp tokat atacaktım ama bunu bir kişiye değil tüm kızlara yapacaktım beni gerçekten sinir etmişlerdi
özellikle 2 tanesi :mad: ama sonra mezuniyet günü dayanamadık ağladım (herkez ağladı) sarıldık ama onlara vuramadım kahretisn o birine vuramadım hep içimde onu asla affetmicem :( , diyeceğim saçma ama afferin sana :)

zaten kızı dövdüm dahada dövecektim ama kız ortalarda yok tu ki bizde ordan taşındık ama pınar die arkim kıza aycan yarın gelio senle hesaplaşmaya die şaka yapıomuş kız yusuf yusuf oluomuş......::::::

Aycan bunları bir de ağzından dinledim canım gerçekten çok kötü günler ama atlatmış olmana bak ;) Emin ol lisede daha iyileri ile karşılaşacaksın bende aynı şekilde ;)

Son düzenleme:
Geri