Eeose Kirpik Uzatıcı Serum Kullananlar

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar, EEOSE'in facebook yarışmasına katılabilirsiniz. Aşağıdaki linki takip ederseniz bütün ayrıntılar mevcut.

ÉEOSE'nin Yarışması Devam ediyor.
İşte Çarşamba gününün ilk paylaşımı: Paylaşım Kodu: 0712-01
ÉEOSE ile Bakışlarınızdaki Güzelliği Keşfedin!
Yarışmamıza Katılın, Bugün Keşfeden Kişi Siz Olun!
93 TL değerindeki ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum'u bugün Siz kazanın..
Yarışmaya nasıl katılacağınızı öğrenmek için şu linki tıklayınız:

Moderatör tarafında düzenlendi:
eose

tamam şeker eeose kirpik uzatıcı yı kaşlarımdada kullanıyorum az kaldı indirim olursa alıcam. zira kirpiklerime iyi geldi kaşlarıma da iyi geliyor.

teşekkürler

eose kirpik uzatıcıyı ben kampanya ile aldım elimde su an fazladan bir kutu var ve kampanya fiyatından verebilirim. bilginiz olsun. istiyorsanız zeynepkey@yahoo.com adresine mail atın lütfen.

evet arkadaşlar bende özellikle kaşlarım için kullanmak istiyorum.kaşlarımı kalınlaştırdım bir sene oldu ama çıkmayan yerler ve aralarda boşluklar kaldı o kadar küsmüş ki :D isi ay sarımsak yağı kullandım hiç bir etkisini göremedim kaşlarında kullanıp etkisini gören varsa paylaşırsa sevinirim teşekkürler :)

ben kullanalı 2 gün oldu hiç umudum yok ama bilmiorm şimdiden biraz uzama var gibi veya bana öle gelio psikolojik olarak :D küçücük bi şişe zatenn okadar para verioruz:( kullanmayı brakınca eski haline dönüomuş bilmiodum ben bilseydim almazdım ne anladım ki her ay buna para mı vercem :(((((

eeosenin fiyatı ne kadar acaba

ama bem hiç alamiyorum pahalı oldugundan dolayı

Geri