efem ve annesi

Doktorların ultrasonla baktıklarında söyledikleri 2 şey var zaten: Yanakları kocaman, bacakları çok uzun.. Yerim ben o yanakları yaaa yerimmmm.
opucuk.gif

Bacakların uzunluğunu da babası düşünsün artık, onlar babişkodan çünkü..

Dün doktor randevumuz vardı. Artık haftada bir aşındırıyoruz doktor yollarını. Kaydedeğer kasılmalarım çıkmıyor NST'de, yani doğuma daha var ama her sancı girdiğinde halimi görmeniz lazım. "Aşkııııımmm doğuruyorum galibaaa" nidalarıyla başlıyorum paniğe. Ama bunlar daha çok benim kıpırdak oğlumun uzun bacaklarını karnımın içinde geliştirme-güçlendirme hareketleri oluyor. E tabii sığmıyor kuzucum artık. Çünkü bacak boyuna göre bugün doğurmam lazımdı leyleğimi. O da haklı olarak annesini ittirip duruyor.

Çok özleyeceğim karnımdaki kıpırtılarını çooookkkk, meleğim benim

Zaman geçtikçe hem heyecanlanmaya hem de korkmaya başladım. Korkum doğumdan değil, çocuk yetiştirmenin zorluklarından.. Sence ben başarabilecek miyim?...

Canımın içi oğlum.. İki gün önce şiddetli yağmur yağdığında ilk defa ürktüğüne şahit oldum. Korkma annem ben varım yanında. Allahım kimseyi anasız babasız bırakmasın. Bu aralar o kadar duygusalım ki nerede yalnız kalmış bir kedi yavrusu bile görsem içim cız ediyor. Sabahları yavru kuşların sesine uyanıyorsun sanırım sen de. Sonra beni uyandırıyorsun. Karnımda tümsek gibi şişen poponmuş, doktor teyzene sordum dün emin olmak için
smiley36.gif
O poponu gün gelir ısırırım inşallah
smiley1.gif
Kendine dikkat et yavrum.. ve korkma ben varım yanında.........
opucuk.gif

Bazen karnımdan pıtpıt sesleri geliyor. Bunlar gerçekten senin tekmelerin mi? Minik bebeğim benim, ne olur seslenince cevap ver... Evet ise 1 kez, Hayır ise 2 kez tekme at...
smile[2].gif
Baban kalp atışlarını duyabilmek için karnımın üstüne yapıştırıyor kulağını...
smile[2].gif
Dört nala koşturan at gibi dıgıdık sesleri senin kalp atışlarınmış... Gülüyoruz...
06.gif
Hayat tozpembe oluveriyor...
Ne zaman doğacaksın, yüzünü yüzüme ne zaman değdiricem... Ne zaman gözlerinin içine bakıcam...
smile.gif

oğlum gel annene bir an önce.. ama acele etme olurmu sen benım boyle dediğime bakma..seni hissetmek istiyorum kucağıma almak koklamak ıstıyorum o güzel kokunu
opucuk.gif
sen tam zamanında gel olur mu annecim
smile.gif

oğlum annenın morelı çok bozuk baban yarın sehır dışına çıkıyo
OOOOOOOOO1.gif

canım çok sıkkın onun için
ASKIMTATLIIIIIIII.gif
dokunsalar ağlıyacak gıbıyım..

bugun erva ablana gıdıcektık tansıyonumuzu ölcücekti..gidemedık..
tansıyonumuz düştü heralde..bugun leyla gıbıydım..
OOOOOOOOO1.gif

allahtan kendımızı hemen bahçeye attıkta rahatladım temız hava iyi geldı
bahceden taze taze meyve topladık yedık
smile[2].gif

oğluşum bak annen sana neler aldı
smile[2].gif

DSC03190.JPG

DSC03193.JPG

beğendin mi annem..sen bunların içine mı gırcen..yerim ben seni yaa
opucuk.gif

sen bi doğ annecığın sana daha neler alcak neler
smile[2].gif

Son zamanlarda anneciğin oldukça fazla bir şekilde negatif enerji ile yüklü
bebeğim...
Belkide bunu sana yansıtmamak için yazmıyorum-yazamıyorum kimbilir...
Bazen düşünüyorum sağlığımız yerinde, kazancımız yerinde çok ama çok şükür
ee ozaman daha ne neden bukadar negatiflik ???
İnsanoğlu doyumsuz be oğlum, herzaman daha fazlasına daha fazlasına sahip olmak
istiyor. Şunu unutma hayatımın anlamı, bu dünyada hayattan ne kadar çok beklentin olursa,
okadar çok hayal kırıklığı yaşarsın... O nedenle beklentilerin herzaman asgari olsun...
Ama ideallerin için sonuna kadar savaş, onların peşinden git ne olursa olsun...
Asla amaçsız olma.
içimden geldi bunları sana demek ıstedım annecim
smile.gif

Geri