1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Efkan Şeşen - Göçer Oldum

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Şu gönlümün gülü gitti gideli Senelerce yeri dolmaz üstüne Hasret kokar ellerimin
    Bekleyişi, sevdası gülemedim yar
    Göçer oldum diyar diyar
    Vurgunum aşkına
    Dön geri allah aşkına
    Yokluğunda günüm çekilmez oldu
    Gecenin perdesi açılmaz oldu
    Ufku sarar gözlerimin özlemi
    Mavisi, nerdesin göremedim yar
    Göçer oldu

Efkan Şeşen - Göçer Oldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkan Şeşen - Sular İçmem

Efkan Şeşen - Sular İçmem

Sular içmem, seni içerim yar Yüreğimde gonca bilirim yar Gecelerde yıldızımsın yar Seni sevdim yar Ölesiye yar Ah!... kaderimsin yar Kaderimsin yar Gönlüme ferman Sevmek suç mu Gönül neylesin yar Ayıranlar hiç mi sevmedi yar Sensiz nasıl yaşanır bahar Saramadan yar Saramadan yar Ah!... kaderimsin yar
  2. Efkan Şeşen - Gitmeliyiz

Efkan Şeşen - Gitmeliyiz

Uzaklara bakıyoruz Dağlar yakın geliyor Yakındakiler dağ kadar uzak Dağları denize kavuşturan sular çağırıyor Rüzgar sevinç taşıyor şehirlere Gitmeliyiz, gitmeliyiz Kendi sularımıza dönmeliyiz Gitmeliyiz, gitmeliyiz Düşlerimiz hala sıcakken Dağların çığlığı çarpıyor Yüreğimizin ayaklarına Gitmeliyiz, kendi sularımıza dönmeliyiz Ölüm, gün batımıysa serin dağ başlarında Ölmeliyiz, kendi...
  3. Efkan Şeşen - Eftelya

Efkan Şeşen - Eftelya

bir el uzanır bana sınırların ardından)2 büyümeli sevdamız kardeslik toprağında ver elini ver bana eftelya uzansın elimiz eftelya benim divane gönlüm seni ister eftelya aynı topraktan geldik biz bize benzeriz kardeslikler dururken neden kavga ederiz ver elini ver bana eftelya uzansın elimiz eftelya benim divane gönlüm seni ister eftelya
  4. Efkan Şeşen - Dar Kapılar

Efkan Şeşen - Dar Kapılar

efkan şeşen dar kapılar Kapılar dar geçilmez oldu yar Ağır ağır vuruldu bahar Dökülen, yaprak değil insanlar Gelen, zehirli zamanlar Ah yar Ağla gönül Kendinle baş başa ağla gönül Bir sende değil dumanlı ömür Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama Yarasın adama Ağla gönül Yıldızlara tutun ağla gönül Böyle durmaz dünya yollar bulunur Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama...
  5. Efkan Şeşen - Başımıza Gelen

Efkan Şeşen - Başımıza Gelen

Dere kenarına oturdu O güzel ellerini ne zaman gördüm Ne kadar güzeldi gözlerin, Kurban olurum sana Pembe Su kenarına oturdu, Ne kadar güzeldi yanakları Böyle kız ben görmedim Gülüm benim, canımın içi Ey...Gülüm, ataşa başını vurdun da ne uyudun Boylu boyunca ne uzandın be kız! Ne zorlukla çay topladın? Ne arıyordun fındıklıkta? Ne çıkarsın dere boyu? Ne yapardın orada, ne yaptın? O dağda ne...

Sayfayı Paylaş