1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Düşmanım Bile Olamazsın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Öfkem sana değil sadece kendime Bilmem nasıl soktum seni yüreğime
    Değil yüreğimi almak
    Selam vermek hataymış
    Ne cezam varmış çekecek

Çekip gitsem aldırmam
    Sevmiyorum dersem yıkılmam
    Nasıl nasıl yaptım

Nasıl nasıl aldattın
    Sen benim düşmanım bile olamazsın
    Bırak dost kalmayı
    Sen benim adımı bile anamazsın
    Bırak dost kalmayı

Neydi bende olmayıp onda bulduğun
    Neydi bende yaşayıp kurduğun
    En son darbeydi bu
    Yüreğime vurduğun
    Şimdi dost kalalım diyorsun

Söz-Müzik: Ege

Ege - Düşmanım Bile Olamazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter

Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı Bana seni anlatırken Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Kader böyleymiş meğer Sonumuz ayrılıkmış Bunca zamandır yaşanan Sadece rüyaymış İşte geldi sevgilim Uyanma vakti artık Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan...
  3. Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı Bana seni anlatırken Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Kader böyleymiş meğer Sonumuz ayrılıkmış Bunca zamandır yaşanan Sadece rüyaymış İşte geldi sevgilim Uyanma vakti artık Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan...
  4. Limonsuz hayat olamaz!!

Limonsuz hayat olamaz!!

Kızlar limonsuz bir hayat düşünemeyiz artık bunu çok iyi anladım. yararları saymakla bitmiyor. Bunları yaşayarak da görmek isterseniz bilgileri bir okuyun derim.:tik: 1- Lezzet katma: Limon, güçlü narenciye tadı veren popüler bir meyve. Bu tat kabuğundaki yağlardan geliyor. Tipik olarak süslemede kullanılan limonu, yemeğin tarifine göre uzun dilimler halinde kesebilir ya da küçük küçük...
  5. Gülmeyen Kadın Güzel Olamaz!!!!!

Gülmeyen Kadın Güzel Olamaz!!!!!

gülmeyen kadın Bir gülümsemeyi neler etkiler? Güzel bir gülüş için nelerle sağlanır? - Yüz yapısıyla - Burun yapısıyla - Yanak ve elmacık kemik yapısıyla - Yanak dolgunluğuyla - Dudak ve burun arasındaki mesafeyle - Dudak yapısı ve dolgunluğuyla - Diş yapısı ve sağlığıyla - Gülümserken ki burun hareketi, çene hareketi, yanak ve mimik hareketleriyle - Yanakların burunlara çeneye ve dudağa olan...

Sayfayı Paylaş