Ege Seramikten Newyork Serisi

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Ege Seramikten Newyork Serisi
ege seramik newyork serisi,ege seramik newyork serisi modelleri,ege seramik newyork serisi modelleri,yeni trend ege seramik newyork serisi


Yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla sektörde adından sıkça söz ettiren Ege Seramik, sektör profesyonellerinin ve müşterilerinin ilgisini Spring Collection 2014 koleksiyonuyla çekmeye devam ediyor. Ege Seramik New York serisi ile düşlediğiniz modern ve şık yaşam alanlarını sizlerle buluşturmayı vaad ediyor.

New York serisi, mekanlarınızda ufak dokunuşlarla farklı bir görünüme kavuşturma imkanı sağlıyor. Seri, duvar karosu ve sırlı granit olarak kullanılabiliyor. Seri, Vizon, Kahve, Beyaz ve Gri renk tonlarıyla farklı renk enerjilerinin mekanlara yansımasını sağlıyor. Seri, 30x60, 45x45 ve 3,5x60 cm ebatlarıyla alternatif sunuyor. Seride yer alan 30x60 cm ebadındaki Manhattan ve Brooklyn madalyonlar ve özel malzeme ile hazırlanmış ışıltılı dekorlar mekanlara hareket kazandırıyor.


indir (1).jpg
indir.jpg
images (1).jpg
images.jpg
Ege-Seramik_94642_cac16.jpg
 
Yaa kismetse 6 ay sonra kendi evimize cikicaz. Biraz sorun yaşadık müteahhit ten yana. İnşallah o zaman bitme aşamasında duvarların böyle olması kullanışlı olur ve sık görünmesini sağlar.
 
Yaa insanın gözü doymuyor her gün alternatif bir çok ürün çıkıyor. Hepside birbirinden güzel ve ozellikli insan hangisini yapacak hangisinde karar kilicak bilemiyor. Ama bu benim içime çok sindi ve çokta hoşuma gitti :)
 

Benzer Diğer Konularımız !

Geri
Üst