1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eğitimin önemi ile ilgili atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eğitimin önemi ile ilgili atasözleri var mı ya da eğitimin önemi ile ilgili atasözlerini bilen var mı varsa yazsın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

eğitimin önemi ile ilgili atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğitim ile ilgili sözler

Eğitim ile ilgili sözler

eğitimle ilgili anlamlı sözler eğitim ile ilgili sözler çocuk eğitimi ile eğitimle çocuk eğitimi güzel Bir devletin içinde barındırdığı insanların eğitimi o ülkenin gelişimi için çok önemlidir.Eğitimle ilgili sizlere en güzel ve anlamlı sözleri vermek istiyorum=) * Bir mermer parçası için heykeltraş ne ise, rugh içinde eğitim odur Addison * Eğitim ağır çalışan bir çarktır 5 senede 10 senede...
  2. Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri lazım da bana o yüzden bu sayfaya yazıyorum sizden yardım istiyorum yani.
  3. Azimli olmak ile ilgili atasözleri

Azimli olmak ile ilgili atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri Kısa, Azim İle İlgili Atasözü, Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda azimli olmak ile ilgili söylenmiş olan anlamlı azimli atasözlerini sizlerle ve misafierlerimiz ile paylaşıyoruz. Bir kimsede azim olmazsa bilgisi ölüdür Bilgiye yaşam veren azimdirVon Goethe Dünyada insana yardım eden şey tesadüf değil, azim ve sebattırSamuel Smiles Güçlü olan,...
  4. Hoşgörü ile ilgili atasözleri

Hoşgörü ile ilgili atasözleri

Hoşgörüyle ilgili Atasözleri Ne kadar güzel şeydir hoşgörülü olmak. Dünyaca ünlü düşünürlerlerin hoşgörü ile alakalı söyledikleri sözler var. Tabiki örneğin bir Hazreti Mevlana'nın Hoşgörü Sözleri kadar iyi olmasada sonuçta hoşgörünün ne kadar da iyi birşey olduğundan bahsediliyor. - Hoşgörü, en iyi dindir. Victor Hugo - Bu çağın gereği ortak bir din değil, çeşitli dinlere bağlı insanlar...
  5. Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri lazım bana eğer aranızda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa lütfen Misafir İle İlgili Atasözleri yazsın:)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş