1. meli86

meli86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Egzersiz ve Beslenme- Hamilelikte egzersiz

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında meli86 tarafından paylaşıldı.

Merhaba,
    Bu benim abimin çok yakın bir kız arkadaşının sitesi. Spor eğitmenliği ve beslenme üzerine eğitim almış galiba. Egzersiz ve Beslenme ile ilgili akademik çalışmalara yer veriyor sitesinde. Ben çok sık giriyorum bişeyler öğrenmek için. Bu aralar hamile olduğum için hamilelikte egzersizler ile ilgili yazılara bakıyordum

bu hoşuma gitti mesela paylaşmak istdim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Nisan 2017
Egzersiz ve Beslenme- Hamilelikte egzersiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hareket ve egzersizler

hareket ve egzersizler

diz egzersizleri resimli dirsek egzersizleri kol açma hareketleri omuz açma hareketleri İskemle hareketi Yardımcı araçlar: yok Başlangıç pozisyonu: Gövde dik, bacaklar omuz genişliğinde açık, eller ensede Hareketin tarifi: Gövdenin dikliğini bozmadan, dizleri öne doğru bükerek alçalıp yükselme. Esneme (sağ bacak) Yardımcı araçlar: yok Başlangıç pozisyonu: Gövde dik, sağ bacak önde, dizden...
  2. Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

spor öncesi ve sonrası beslenme spor öncesi beslenme idman ne yemeli ne yemeli idman yenmeli Güneş battıktan sonra antrenmana gidip, evinize sabahın ilk ışıklarıyla dönüyorsunuz. Eve geldiğinizde ödenecek faturalar, gezdireceğiniz köpeğiniz ve yığılmış çamaşırlarınız var. Gününüzün her dakikası sizi sıkıştırırken nasıl formda kalabilirsiniz? Formda kalmak için altın değerinde unutulmuş...
  3. Gebelikte spor ve egzersiz

Gebelikte spor ve egzersiz

hamilelikte spor ve egzersiz hareketleri gebelik, gebelikte spor, gebelikte spor yapılırmı, gebelikte spor yapmak, gebelikte spor hareketleri Hamile bir kadın için egzersiz yapmak iyi midir? ...Düzenli olarak egzersiz yapmak kadına fizyolojik açıdan birçok fayda sağlar. Ayrıca kadın çok daha sakin olur, daha enerjik olur ve kendini daha iyi hisseder. Fiziksel faydaları var mıdır? Evet....
  4. Basenleri Eriten Egzersiz ve Diyet Listesi

Basenleri Eriten Egzersiz ve Diyet Listesi

basen eriten diyet, basen eriten egzersizler, basen eriten hareketler Sevgili melekler, Beslenme Uzmanı Dr.Ender Saraç, biz hanımların en sorunlu olduğu basen bölgesi için harika bir diyet programı ve egzersiz hareketleri tavsiye ediyor. Diyet ve sporu bir arada uygulayan bayanların 3 hafta gibi kısa bir sürede basenlerdeki incelmeyi farkedeceklerini söylüyor. Ender Saraç basen eritme...
  5. Gebelikte egzersiz ve spor sakıncalımıdır?

Gebelikte egzersiz ve spor sakıncalımıdır?

gebelikte egzersiz,hamilelikte egzersiz,gebelikte spor,hamilelikte spor,gebelikte sporun faydaları,hamilelikte egzersizlerin yararları hakkında bilgiler Gebelikte egzersiz çok faydalıdır ancak her gebenin egzersize başlamadan önce doktoruna bir sakıncası var mı diye danışması gerekir. Gebeliğinize özel riskli bir durum yoksa doktorunuz egzersiz yapmanıza izin verecektir. Genellikle 3. ay...

Sayfayı Paylaş