1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ek ders ücreti 2012

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ek ders ücreti 2012 ek ders ücreti ne kadar oldu 2012

Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 yılında ek ders ücretleri ne kadar oldu diye merak eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda 2012 ek ders ücretleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

01/01/2012 tarihinden itibaren MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Merkezi ve Mahalli olarak düzenlenecek Hizmetiçi Kurs ve Seminerlerde Ödenecek Ekders Ücretleri gösteren tablo aşağıda verilmiştir.

Öğretmenlerin 9.27 TL olan brüt ek dersi vergiler ve kesintiler sonrasında yaklaşık olarak 7.8 TL olacaktır. Bu durumda 2011 de 7.2 olan ek derslerde 2012 de 0.6 TL artış olmuştur.

Ek ders ücreti 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 pmyo ücretleri

2012 pmyo ücretleri

ARkadaşlarım polislik sınavına gireceğim de ücretleri ve sınav tarihi ile başvuru yerleri ne durumda bilginiz var mı ?
  2. 2012 otoyol geçiş ücretleri

2012 otoyol geçiş ücretleri

2012 otoyol geçiş ücretleri Otoyollarda geçiş ücretlerine zam Yeni yılla birlikte yeni zamlarda geldi melek'lerim. Henüz sigaraya yaspılan o yüklü zamları sindiremişken biz, daha başka bir çok zam haberiyle boğazımız düğümlendi:) Bu zamlardan biride otoyol ücretleridir Melek'lerim. Otoyol ve Boğaz Köprülerinin geçiş ücreti 1 Ocak 2012 Pazar gününden itibaren geçerli olacak.2012 yılının...
  3. 2012 ek ders ücreti ne kadar 2012

2012 ek ders ücreti ne kadar 2012

2012 ek ders ücreti ne kadar 2012 Merhaba bayanlar sizden 2012 ek ders ücreti ne kadar diye bilgi rica ediyorum acaba bu sene ek ders ücretleri ne kadar oldu
  4. Aylık Akbil Ücretleri 2012

Aylık Akbil Ücretleri 2012

Aylık Akbil Ücretleri 2012 Selam arkadaşlar aylık akbil ücretleri ne kadar oldu acaba bu sene, lütfen bilgisi olan yazsın aylık akbil ücretlerini
  5. 2012 Açıköğretim Harç Ücretleri

2012 Açıköğretim Harç Ücretleri

Açık Öğretim Harçları 2012 Açıköğretim Harç Ücretleri Açık Öğretim Harçları Ne Kadar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir ziyaretçimizin ricası zerine sizlere de Açık Öğretim Harçları hakkında bilgiler aktaracak ve Açık Öğretim Harç ücretlerini konu alacağız. Sınıfını geçen öğrenciler için 250 tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 250 tl şubat ayının sonuna kadar yatırmaları...

Sayfayı Paylaş