Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ekose Modası 2010 Kışındada Devam Ediyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Geçen sezon moda olan ekose kıyafetler bu sezonda popülaterisini koruyor...Özellikle gömleklerde popülerliğini devam ettiren ekoseler bu kış sezonunda elbise, etek, ceket vb parçalarda kendini göstermeye devam edecek...
    Ünlülerin giymiş olduğu ekose kıyafetlerden örnekler sunuyorum size meleklerim :tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Ekose Modası 2010 Kışındada Devam Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat devam ediyor...

Hayat devam ediyor...

Ne yazık, zaman akıyor ve hayat devam ediyor! Yaşanmışlar, hissedilmişler geride kalıyor, hüzün bağlıyor ve küf tutuyor hayat kalıntıları güneşin devr-i daimiyle..... Bütün devasa elemler, minik mutluluklar, nahoş duygular küllenebilirmiş demek... Haylazlıklar, umursamazlıklar, çılgınlıklar hayatın, sis perdesi ardında kalan bir yerlerine bir daha çıkmamak-çıkarılmamak üzere gömülebilirmiş......
  2. Ergenekon'da Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekon'da Gözaltılar Devam Ediyor

Ergenekon'un son dalgasında aralarında iki emekli Orgeneralin de bulunduğu 40'a yakın kişi gözaltına alındı. Yalçın Küçük, "Ben bütün diktatöryalarda gözaltına alınırım" dedi. Ergenekon soruşturmasının 10. dalgasında emekli Orgeneraller Tuncer Kılınç ve Kemal Yavuz, eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz, yazar Yalçın Küçük ve eski Özel Harekat Daire Başkanı İbrahim Şahin gibi...
  3. Fermuar Modası Son Gaz Devam Ediyor

Fermuar Modası Son Gaz Devam Ediyor

Melekitoşlarım eskiden kıyafette fermuarın gözükmesi önemli bir kusur sayılırken şimdi ise fermuarı gözükmeyen kıyafet demode sayılıyormuş. Bu moda ben pek tarzım olmasada İşte size fermuarlı elbiselerden birkaç örnek :tik:

Sayfayı Paylaş