1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ekru rengi gelinlik ve düğme rengi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kaftanlı, testtürlü ekru rengi fransız dantel gelinlik diktiriyorum. çok koyu değil rengi. kaftanın ön kısmında bi kaç düğme olacak ve ben gümüş rengi düğme mi yakışır yoksa inci düğme mi karar veremedim. gümüş ya da inci tarzı şeyler kullanırsam başımda da aynısını düşünüyorum.. bi de kızlar belki bileniniz vardır, hani annelerimizin gelin başlarında gümüş rengi püsküller olurdu ya, onlar çok mu geride kaldı sizce? bilmeyenler için linkte bi resim var..
    bu arada gelinliğimin danteli taşsız, sade :) önerilerinizi dört gözle bekliyorum, selamlar

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz öncelikle hayırlı olsunn ekru gelinlikler gerçektende çok güzell artık bembeyaz gelinlik eskilerde kaldı
    bence inci daha çok yakışır incilerde ekru renki olur gayette şık durur:) peki gelin ayakkabınızı seçtinizmii? eğer şeçmediyseniz gelin ayakkabı modelleri 2012 konumuza bakmanızı öneririmm

sevgiyle kalınn

ekru rengi gelinlik ve düğme rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yiyeceklerin Tadı, Rengi ve Sağlığımız

Yiyeceklerin Tadı, Rengi ve Sağlığımız

Bundan 3000 yıl öncesinde Çinliler kısa sürede pişirilmiş sebzenin, az miktardaki etin ve en aza indirilmiş yağın sağlıklı beslenmenin temel kuralları olduğunu biliyorlardı. Batılı bilim adamlarının aksine Çinliler için yiyeceklerdeki vitamin ve proteinler ikinci derecede rol oynar. Onlar için önemli olan bir öğünün duyumsal etkisi ve her bir yiyeceğin yaptığı ortak etkidir. Bununla birlikte...
  2. Gri ve gümüş rengi mum

Gri ve gümüş rengi mum

Gri ve gümüş rengi mum Gri ve gümüş rengi mum: Açıklığın ve şeffaflığın sembolü olarak görülüyor. İçinde gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkarmak isteyen kişilere, çalışma esnasında bu mumlardan yararlanmaları tavsiye ediliyor.
  3. Meyra saç şekli ve rengi

Meyra saç şekli ve rengi

meyra saç rengi meyra nın saç rengi meyranın meyranın nedir nedir Ünlü şarkıcı meyra ilk çıktığında uzun ve kıvır kıvır saçları ile dikkat çekti son albümü için ise düş ve perçemleri ile yeni imaj yaptı fakat bakır tonlarından hiç vazgeçmedi şarkıcı.
  4. Bej Rengi Gelinlikler

Bej Rengi Gelinlikler

bej gelinlik bej rengi gelinlikler ne renk rengi gelinlik nedir Biraz farklı olmak isteyen gelinlere farklı ve oldukça ilginç gelinlik modelleri.Beyazdan sıkılan gelinlerimize fikir olsun.:)
  5. Pembe Rengin Anlamı ve Etkileri

Pembe Rengin Anlamı ve Etkileri

Pembe renk Pembe rengin anlamı Pembe rengin etkileri Biz kadinlarin en cok tercih ettigi pembe rengin anlami ve etkilerini hep beraber ögrenelim :) Kırmızı ile beyazın birleşmesi ile elde edilen pembe renk, kırmızı gibi canlılık verir ama daha yumuşaktır. Mavi renk erkeklerin, pembe ise bayanların rengi olarak bilinir. Neşe ve mutluluk veren bir renk olan Pembe aynı zamanda hayallerin...

Sayfayı Paylaş