eksiğim...yarımım...

deniyorum sabırlı olmayı bacım yıpratmamak elde olmuyor bunu sen benden daha ii bilirsin kardeşim benim...sesini her dk duysam bıkmam ...
biliyorum bacım iyiki de yanımdasın bende senin yanındayım güzel bacım benim sende sakın sıkma kendini...seni cok seviyorum kocaman öpüyorum seni bacım...:kiss:
çook haklısın gamzemm ben ne hale geldimm o yüzden sana yıpratma kendini diyorum önce sen sonra gökhan senin benim gibi olmanı istemiyorum bacım inş sonu iyi olur inşallah çok mutlu olursun bacım benimmm bende seni çook seviyorum seninle konuşmaya ihtiyacım var çook özledim ben seni :kiss:

çook haklısın gamzemm ben ne hale geldimm o yüzden sana yıpratma kendini diyorum önce sen sonra gökhan senin benim gibi olmanı istemiyorum bacım inş sonu iyi olur inşallah çok mutlu olursun bacım benimmm bende seni çook seviyorum seninle konuşmaya ihtiyacım var çook özledim ben seni :kiss:

anladım bacım sagol benimde seninle cok konuşmaya ihtiyacım var cokk hemde....

Bilmiyorum kaç gün geçti
Böyle
Kaç zaman oldu
Aylardan hangi ay
Hangi gün
Saate de bakmıyorum artık
Her gün bir diğer günün aynısı
Aylara isim
Günlere ad
Günleri saatlere bölmek anlamsız geliyor

Yüzüm gülmüyor
Gözlerim parlamıyor
Güneşim de yok artık
Hayat anlamını yitiriyor

Yabancılaşıyorum
Aynı hava yok artık burada
Yağmurun bile eski tadı kalmadı
Rüzgâr da artık esmiyor
Eskisi gibi
Eskiden güzel gelen şeylerin
Hiçbiri şimdi güzel gelmiyor

Her gün bir şey kırılıyor
Kopuyor bir şeyler
Elimi uzatıyorum tutamıyorum
Tuttuklarım da elimde kırılıyor
Eksiliyorum
Tükeniyorum

Yarımım
Eksik bir yanım
Hani
Elbiseler yırtılır
Yamarsın ya
İşte öyle
Yamıyorum
Sökülüyor
Yamıyorum
Dikiş tutmuyor

gel artık gel .....olmuyor ben yapamıyorum iyice sogudum kendimden etrafımdakilerden kendimi cok yalnız yapayalnız hissediyorum bunu anlatamıyorum bile sadece içim acıyor....:cry:bazen tıkanıyorum o an yanımda senin olmanı istiyorum sevdiğim sadece seni istiyorum....:cry:

canm benim ya kıyamam sana hasretlik çekmek özlemek bazen sabretmek emnim çok zor oluyordur senin için sevdiğin için de Allahım sana da sevdiğine de zamanı çok çabuk geçirsin inş sayılı günler sonrasında kavuşacaksınız inş birbirnize o güzel günleri hayal et belki bir nevi üzntünü giderir .. :(

gel artık gel .....olmuyor ben yapamıyorum iyice sogudum kendimden etrafımdakilerden kendimi cok yalnız yapayalnız hissediyorum bunu anlatamıyorum bile sadece içim acıyor....:cry:bazen tıkanıyorum o an yanımda senin olmanı istiyorum sevdiğim sadece seni istiyorum....:cry:
bacımmm kıyamam ben sana ya seni o kadar iyi anlıyorum ki :18: günler geçtikçe sona yaklaşıkça bi nebzede olsa dinecek acınn sonu iyi olur inşallah üzülme ne olur bacımm geçicek inan geçicek bu günler :18:

16.jpg

bacımmm kıyamam ben sana ya seni o kadar iyi anlıyorum ki :18: günler geçtikçe sona yaklaşıkça bi nebzede olsa dinecek acınn sonu iyi olur inşallah üzülme ne olur bacımm geçicek inan geçicek bu günler :18:

inşallah bacım inşallah bazen hatta cogu zaman bedenim bana agır geliyor ben hiçim onsuz yaa bacım o benim gercekten bütün varım herşeyim....:18:

canm benim ya kıyamam sana hasretlik çekmek özlemek bazen sabretmek emnim çok zor oluyordur senin için sevdiğin için de Allahım sana da sevdiğine de zamanı çok çabuk geçirsin inş sayılı günler sonrasında kavuşacaksınız inş birbirnize o güzel günleri hayal et belki bir nevi üzntünü giderir .. :(

inş birtanem inşş kavuşurum sevdiğime cok özledimm cok :(((

Geri