El emeği dekorasyon ürünlerinden seçmeler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
El emeği dekorasyon ürünlerinden seçmeler
Dekorasyonda en güzel estetik alan zenginlikleri yakalamak isteyenlerin tercihi olabilecek çeşitlilikler arasında yer alır el emeği ürünler. Birbirinden özel tasarım zenginlikleri ile beğenilen alternatif çeşitlilikler arasında yer alan el emeği dekor ürünleri şık görünümleri yakalayabilme ayrıcalığını sizlere sunabilecektir. Hoş bir dekoratif seçim için sizleri baş başa bırakabileceğimiz ürünler arasında yer alan resim galerimdeki çeşitli modellere göz atarak keyifli tercih seçeneklerini değerlendirmeye bakabilirsiniz.Oda dekorasyonlarınızı özel kılacak birçok dekor unsuru ile başınızı döndürebilecek görünümler yakalayabilmeniz mümkün olacaktır.

2017-El-Yapımı-Dekorasyon-Ürünleri.jpg


Üst resimde gördüğünüz modelde uygulamada tercih edilen deniz taşlarının paspas üzerine mont edilişi ile estetik bir giriş paspası oluşturulmuş. Geniş bahçesi olup da taşlı yolları bulunan bir kişinin kapı girişinde böyle bir uygulama ile dekor değişimi tercihinde bulunması son derece estetik bir uygulama elde etmesi demek olacaktır. Paspas modeli tercihinizde kaliteli görünüm adına beklentinizi gerçekleştirebilecek olan bu tarz bir seçim yerine farklı mağazalardaki modellere bakarak örgü paspas modelleri tarzı bir el emeği seçiminde de bulunabilirsiniz.

DSCF1297.JPG


2017 trend ev dekorları arasından seçimde bulunurken baykuş modelleri ile karşı karşıya kalacağınız anlar çok olacak. Baykuş modelli yastıklar, biblolar, salon aksesuarı ya da nevresim, örtü gibi dekor ürünlerinde bu trend ile karşı karşıya gelebileceksiniz. Bazen mutfak dekorunda bile baykuş desenleri ile karşı karşıya kaldığımız zamanlar olacaktır. Bu desen çeşitliliği arasında kase modellerinde bile baykuş modelli kaselerin mutfaklarda yer edindiğini görebiliriz. Sizlerin sadece kendi emeğiniz ile elde edebileceğiniz dekoratif desenli kırlentlerden öneriler olan üstteki modeller farklı tasarımları hayal gücünüz ile oluşturabilme fırsatı yakalayabilmenizi de sağlayabilecektir.

DSCF1476.JPG


Üstteki tarz dekoratif objelerde son zamanların en beğenilenleri arasındadır. Kimileri fil kimileri nar modelleri olan bu tarz objelere takılıp kalmaktadır son senelerde. Elinizin hünerini kanıtlayabileceğiniz bu tarz dikimlerle elde edebileceğiniz dekor objeleri son derece kaliteli görünümlere yer açıcı davranabilecektir. El emeğinin farklı hayal güçleriyle biçimlendirilmiş hali olan alt resimdeki yastıklarda beğenileri elinde tutmayı başarabilen modellerdendir.

el-yapımı-hediye-6.jpgAlt resimde çeyizlik tarz modellerden esintilerdendir. Bazılarının dantel motifleri üzerindeki hünerini gösteren modeller son derece ahenkli görünümlere yer açıcı davranmaktadır.

sergiler_final_1.jpg
 
Üst