Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

El Örgüsü Çelenkler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: El Örgüsü Çelenkler
    ne kadar güzeller bayıldım emeğine sağlık canım

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tatli gercekten. Emegine saglik

4. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Güzel bayya emek verilmiş fakat benim tarzım değil
    teşekkürler paylaşım için

El Örgüsü Çelenkler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çelenk

Çelenk

Sevinç ve üzüntüye; katı kalpliliğe ve ecnebi adetlerini benimsemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çiçek.)Tatlı söz, iltifat duyulacağı anlamına gelir. Kişinin çevresi ile uyum içinde olacağına işaret eder. Ama çelenkin taze ve canlı çiçeklerden yapılmış olması gerekir.Rüyada çelenk görmek kutlama ile yorumlanir. Rüyasinda bir abideye çelenk koydugunu görmek bir isinden dola-yi takdirname...
  2. Parmak Örgüsü

Parmak Örgüsü

parmak örgüsü parmak örgüsü nasıl yapılır örgü parmakla örgü video İpin ununa baş parmağınızın geçeceği bir düğüm atın ve baş parmağınıza takın, sonra baş parmağınız hariç işaret parmağınızdan başlayarak ipi sırayla parmağınıza birer kez dolayın serç parmağınıza da ipi doladıktan sonra ipi avuç içinden işaret parmağınızın sonuna getirin. Serçe parmağınızdan başlayarak sırayla parmaklarınızdaki...
  3. Karanfil Yapraği Örgüsü

Karanfil Yapraği Örgüsü

selanik örgüsü karanfil yaprağı örgüsü Karanfil Yapraği Örgüsü nasıl yapılır? Eminim bir çoğunuz biliyorsunuzdur meleklerim ama ben bilmeyenler için resimli olarak bir kere daha anlatmak istiyorum :örgü: :tik: 3 ilmeği beraber örüyoruz. aynı yere tekrar batıyoruz.böylece eksiltmiş olduğumuz 3 ilmeğin yerine şişimizde 3 ilmek oluyor.
  4. Sabunluk örgüsü

Sabunluk örgüsü

örgü sabunluk örgü sabunluk modelleri modelleri ve yapılışı Sabunluğunuza örgüyle kendi dokunuşunuzu yansıtın hanımlar :tik:
  5. Harika El Örgüsü Şallar El Örgüsü Atkılar

Harika El Örgüsü Şallar El Örgüsü Atkılar

Bu konu; el örgüsü atkılar el örgüsü şallar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bizi hem soğuklardan koruyan hem de şıklığımızı tamamlayan şal ve atkı modelleriyle bu sayfamızda sizlerleyiz. Rengarenk iplerden çeşit çeşit modellerde örerken hem keyifli vakit geçirebileceğiniz hem de palto ve kabanlarınızla hoş bir kombin yapabileceğiniz şal ve atkı modelleri için galerimizi...

Sayfayı Paylaş